Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

niedziela, 6 stycznia 2013

Pastelowo w 2013 rok

Nie wiem jak Wy, ale ja jeszcze żyję sylwestrowymi wspomnieniami. W tym roku spędziłam go w bardzo zacnym towarzystwie i czuję, że będzie z tego sporo scrapów. Z wyjazdu przywiozłam miłą pamiątkę, polaroidowe zdjęcie zrobione w Nowy Rok. Zaletą takich fotek jest to, że nie trzeba kombinować z wywoływaniem, można od razu oprawiać.
Do oprawienia tego niewielkiego prostokącika idealnie pasowały ścinki różnych pastelowych papierów. Wykorzystałam m.in. fragmenty papieru American Crafts pełnego cyfr i wzorków. Uwielbiam takie kolażowe papiery, bo można je wykorzystać w najróżniejszych pracach.


Jako tło posłużył z kolei wzór z najnowszej kolekcji Color Conspiracy - DailyKate. Te neutralnie trójkąty idealnie zgrały się z bardzo intensywnym papierem Pops Of ILS-u. Wyglądają jak elementy tej samej układanki.


Napis, tym razem bardzo rozbudowany, to mix moich ulubionych ostatnio literek. Alfabet Firefly Primy, literki wycięte z papieru Studio Calico i mnóstwo drobinek z niezwykle wydajnego zestawu Pink Paislee.


Teraz sylwestrowy wyjazd będzie mi się wspominać jeszcze przyjemniej.
Lejdi

A oto wykorzystane materiały:

1 komentarz:

ulietta pisze...

powtórzę się i tu: boski scrap, papiery trójkątowe świetnie zgrane! :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)