Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 2 stycznia 2013

Scrapkowego Nowego Roku!

Witam serdecznie wszystkie Klientki i Klientów sklepu scrapki.pl oraz wszystkie odwiedzające nasz blog miłośniczki i miłośników scrapbookingu!

Bardzo mi miło, że jako nowa właścicielka sklepu scrapki.pl będę teraz mogła spędzać z Wami czas na tym blogu i pomagać w realizowaniu pasji przez prowadzenie naszego sklepu. Zakup scrapek to dla mnie spełnione marzenie i jednocześnie wielkie wyzwanie, ponieważ wiem, że poprzednia właścicielka, Tusia, przyzwyczaiła Was do najwyższej jakości obsługi, asortymentu, blogowych inspiracji i w ogóle wszystkiego ;-). Postaramy się jednak temu wyzwaniu sprostać, aby sklep nadal spełniał Wasze oczekiwania i przede wszystkim, abyście w nim i na blogu dobrze się czuli i lubili u nas bywać :-).

Właśnie przy tej okazji informuję, że blog scrapki.pl będzie działał stale i niezmiennie (w końcu już działa do końca świata i o 12 dni dłużej ;-)), a nasz Design Team w pełnym składzie Siedmiu Wspaniałych Scraperek nadal będzie Was inspirował do tworzenia coraz piękniejszych prac. Dziękuję wszystkim dziewczynom, że zostały w zespole i będą mnie wspierać swoją nieograniczoną wyobraźnią i niesamowitym talentem!

Życzę nam wszystkim Scrapkowego Nowego Roku! :-)

Pozdrawiam
Marta Krawczyk

2 komentarze:

Tusia pisze...

Wszystkiego najscrapkowszego w Nowym Roku :)

MontanA pisze...

Gratuluje decyzji! Wszystkiego dobrego z Nowym Rokiem 2013- powodzenia!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)