Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 26 lutego 2013

Luty - Miesiąc Zakochanych i kilka słów o warszawskim Rękodzielniku


Czy się nam to podoba czy nie, luty to przymusowy miesiąc zakochanych. Pomyślałam że to dobry powód, by wreszcie oskrapować nasze wspólne zdjęcie. Do dyspozycji miałam przepiękną kolekcję papierów i dodatków Crate Paper - Paper Heart. Są tak cudowne, delikatne i inspirujące, że layout w zasadzie robił się sam.


Rozpoczęłam od ułożenia kolażowej kompozycji, przeszyć i dodatków, by skończyć na dodaniu kilku kropli Glimmer Mistów i pasty strukturalnej. Uwielbiam to!Pozdrawiam
Czekoczyna

Użyte materiały:
 
A jeżeli chcecie spotkać się na żywo z autorką dzisiejszej pracy, podpatrzyć tajniki jej warsztatu i wspólnie stworzyć niepowtarzalne prace, już niebawem będziecie mieli okazję :) Ogromnie nam miło poinformować, że scrapki.pl są sponsorem warsztatów, które poprowadzi Czekoczyna podczas warszawskiego Rekodzielnika - więcej informacji o tej fantastycznej imprezie znajdziecie tutaj. A poniżej zaproszenie na warsztaty Kasi :)


Podczas imprezy będziecie także mogli zaopatrzyć się w wiele różnych towarów dostępnych w sklepie scrapki.pl oraz odebrać przesyłki zamówione u nas przez Internet. Opcję "Odbioru osobistego" uruchomimy 1 marca.
Pozdrawiam i do zobaczenia
Marta

2 komentarze:

Panda pisze...

it's a wonderful page!!!!

Nowakowa pisze...

fantastyczna i przepiękna praca. jestem oczarowana!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)