Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 12 lutego 2013

Tydzień Inspiracji - Kocham... - odsłona 5


W naszym Tygodniu Inspiracji w tym miesiącu skupiamy się na tym, co kochamy... Oczywiste jest, że w pierwszej kolejności są to nasi najbliżsi :) Jednak aby was nie zanudzać formą kolejnego LO, pomyślałam o tym, że na dzisiejsze spotkanie przygotuję coś w stylu, który "kocham" i z materiałami, do których mam słabość :)


Jest zatem romantycznie, pastelowo, z koronkami i wszędobylskimi kwiatami. Uwielbiam warstwy, strzępki wystających spod siebie papierów, delikatne postarzenia... i to wszystko można znaleźć w moim dzisiejszym pamiętniku.


Bazę stanowią fantastyczne papiery Pink Paislee z kolekcji London Market (niektóre papiery wciąż dostępne w sklepie :)), które idealnie  zgrały się ze skrawkami papierów primowych z kolekcji Tea Thyme, których ostatnie resztki wygrzebałam jeszcze z czeluści swojego pudełka. Każdy fragment papieru został delikatnie postarzony i ubogacony przeszyciami. Spod każdej prawie warstwy coś wystaje – albo kawałek papierowej serwetki, albo bawełniana koronka... No i kwiaty, zarówno te na papierze, jak i wersji 3D. Jak widać zewnętrzne okładki zostały potraktowane dość "bogato" ale stwierdziłam, że ponieważ to pamiętnik a nie np. kalendarz raczej nie zostanie narażony na codzienne obijanie się po torebce wśród mnóstwa przedmiotów, które mogłyby go zniszczyć.


Środek dla przeciwwagi jest bardzo skromny. W zasadzie oklejony jest tylko przepięknym papierem, który nie potrzebuje absolutnie żadnych dodatkowych ozdób, gdyż sam w sobie jest bardzo dekoracyjny. I tyle...:)


Tak właśnie kocham scrapować :))
Betik

Wykorzystałam następujące materiały:

A Wy? Kogo lub co kochacie i chcecie nam o tym opowiedzieć w swoich pracach? Przypominamy o naszym konkursie. Do wygrania bon na zakupy w scrapki.pl o wartości 50 zł. Spróbować warto, bo w sklepie pojawiło się mnóstwo pięknych rzeczy :)))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)