Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 26 marca 2013

Gościnna Projektantka - Ania - wiosanka

Ogromnie nam miło przedstawić dzisiaj na naszym blogu Gościnną Projektantkę Marca, którą jest Ania - wiosanka :)


Witam serdecznie!
jest mi niezmiernie miło, że znalazłam się w tym wspaniałym miejscu :-)
Mam na imię Ania, w internetowym świecie posługuję się nickiem wiosanka. Jestem żoną całkiem fajnego faceta i mamą dwóch cudownych małych urwisów.
Scrapbooking odkryłam nieco ponad dwa lata temu i szybko stał się on moim hobby, moja pasją i sposobem na spędzanie wolnego czasu, którym zarażam innych.
Praca z papierem to dla mnie utrwalanie pięknych wspomnień i celebrowanie wspaniałych chwil. Bardzo lubię pracować ze zdjęciami, robić albumy, ale moją największą miłością są layouty. Ta duża przestrzeń, która kiedyś mnie przerażała teraz inspiruje mnie do wymyślania różnych kompozycji i zatrzymania na kawałku papieru momentu z przeszłości, do którego odpowiednio dobrane dodatki dopisują piękną historię.
Moje prace są raczej proste, używam niewielu dodatków, nie lubię "zakrywać" ich wnętrza, ale prawie zawsze wykorzystuję w nich białą akrylówkę, ecolinowe chlapania, sznurek i brązowe tusze.

Na dzisiejsze spotkanie, trochę przewrotnie przygotowałam nie layout, ale album z tegorocznych zimowych ferii. Zrobiłam go na bazie zwykłych, białych kopert, które połączyłam papierową taśmą. Głównymi ozdobami poszczególnych kart są papiery, papierowe dodatki i taśmy, ale też moje ulubione ostatnio stemple - folia bąbelkowa i plastikowy dozownik do dziecięcych syropków :-) Album wyszedł całkiem grubiutki, więc obwiązuję go dodatkowo sznurkiem.

 


Wszystkich serdecznie zachęcam do robienia własnych albumów z wykorzystaniem materiałów, które każdy z nas ma w domu. Jest to niesamowita frajda i wielka satysfakcja :-)
Pozdrawiam

A to materiały ze sklepu scrapki.pl wykorzystane w moim albumie:

6 komentarzy:

Scrap Man pisze...

Nasza Ania jest najlepsza :P Świetny album, pełen pozytywnej energii. Pozdrawiam

Lejdi pisze...

ale świetny. podoba mi się ten luz, który w nim panuje :) a i grubość prezentuje się imponująco

Ela 17 pisze...

Jestes dobra w tym co robisz,mnie ta forma nie wychodzi

Karmeleiro pisze...

Super Aniu gratuluję!

Zanka pisze...

Naprawde swietny, lekki klimat pasuje do ferii i luzu. Super pomysl!

justi pisze...

Kapitalny! I moje ukochane kółeczka :)) super!!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)