Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

czwartek, 14 marca 2013

Pastelowo z Teresą Collins


W ramach dzisiejszej inspiracji przygotowałam dla Was dwie kartki na bazie najnowszych kolekcji Teresy Collins „Memories” oraz „Stationery Noted”.

Obie kolekcje wyróżniają się jasną, delikatną oprawą, ciekawymi wzorami oraz dodatkowymi arkuszami z ozdobnymi etykietami. W sklepie znajdziecie również świetne dodatki pasujące do obu kolekcji, takie jak ćwieki, naklejki czy narożniki do zdjęć. Duże arkusze papieru, polecam przede wszystkim osobom, które lubią pracę z grubszym papierem oraz cenią sobie jego ciekawą fakturę.


Dopełnieniem moich kartek są kolorowe ćwieki oraz papierowe kwiatki wycięte z papieru Memories Flowers, a umieszczone na kartkach za pomocą kosteczek dystansowych.Pozdrawiam i do zobaczenia na sobotnich warsztatach podczas Warszawskiego Rękodzielnika
Encza

A my przypominamy, że sklep scrapki.pl będzie miał swoje stoisko podczas Rękodzielnika - możecie nas odwiedzić w sobotę między 13.00 a 15.00, czyli pomiędzy przedpołudniowymi a popołudniowymi warsztatami :) Przypominam o możliwości składania w sklepie internetowym zamówień z odbiorem osobistym podczas imprezy i o tym, że możecie zasugerować nam, co mamy wziąć ze sobą. 
Do zobaczenia na stoisku i podczas warsztatów :)
Marta

1 komentarz:

CarmenAlice pisze...

Piękne kartki i pastelowe papiery

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)