Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

           

wtorek, 19 marca 2013

Tydzień Inspiracji - Wiosna, ach to ty - odsłona 4


Uświadomiłam sobie ostatnio, że od dłuższego już czasu nie zrobiłam żadnego notesu.
Najwyższa pora to zmienić!

W ramach naszego Tygodnia Inspiracji chciałabym Wam zaprezentować notes w kolorach tak radosnych i wiosennych, że po prostu nie sposób się do niego nie uśmiechnąć :)


W roli głównej oczywiście kolekcja "Unforgettable" firmy My Mind's Eye. Kolekcja pełna pięknych nasyconych kolorów - róż, czerwień, żółć, turkus i odrobina brązu - wszystko to w cudnych kwiecistych i bardzo kobiecych wzorach.
Gdy piszę dla Was tę notkę, to na ulicach Gdańska zalega jeszcze śnieg... ale gdy patrzę na ten notes, to naprawdę wierzę, że wiosna jest już gdzieś blisko :)


Tak naprawdę rzadko zdarza mi się łączyć tak słodkie kolory i wzory w takiej ilości. Notes jest niewielki (format A6) i uznałam, że na tak niewielkiej powierzchni można upchnąć tyle słodkości i mimo wszystko nie uzyskać efektu niestrawnej przesady ;)


Oczywiście oprócz papierów z tej kolekcji użyłam także dodatków. Ozdobne ćwieki zawsze dodają pracy trochę zadziornego klimatu, a przy okazji można za ich pomocą przyczepić kwiatki czy (jak w tym przypadku) kokardkę :)
Nowością są natomiast emaliowane kropelki. W przeciwieństwie do tych, które spotykałam już w innych firmach, te MME nie mają perłowego połysku. Wiadomo nie od dziś, że praktycznie w każdej mojej pracy muszą znaleźć się małe kropelki wykonane za pomocą perełek w płynie lub farbek akrylowych. Te gotowe kropelki świetnie się z nimi komponują, a dodatkowo kolorystycznie idealnie pasują do papierów i występują w kilku różnych rozmiarach.


Notes zbindowałam bindownicą Cinch (uwielbiam!), dzięki czemu otwory są cudownie okrągłe i równiutkie :)
Na zbindowanej bazie przykleiłam papier wycięty na brzegach dziurkaczem Marthy Stewart. Podkleiłam go taśmą piankową - dzięki temu praca nabrała przestrzenności, a wycięty wzór jest jeszcze lepiej widoczny.


W środku notesu użyłam najbardziej wiosennego papieru z całej kolekcji, czyli kwiatowej strony papieru "Today".
Ta kolorowa łączka nie wymaga już absolutnie żadnych dodatków. Stanowi cudowną równowagę dla czystych (jeszcze!) stron w notesie.

To prawdopodobnie najbardziej wiosenna praca, jaką kiedykolwiek wykonałam :) Przynajmniej w ostatnim czasie...
Mam nadzieję, że nasz wiosenny Tydzień Inspiracji przynosi Wam wiele radości i pozytywnych emocji :)
Pozdrawiam
Anai

A oto wiosenne materiały ze sklepu scrapki.pl:
Dziękujemy Wam za piękne prace zgłaszane na konkurs i zachęcamy do udziału - o zasadach konkursu i nagrodach więcej w pierwszym poście Tygodnia Inspiracji

2 komentarze:

Makola pisze...

Piękne praca:)

Maria pisze...

Beautiful!!! :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)