Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 24 kwietnia 2013

Base Coat - Drewniane oblicze Orientu


Często dużą część czasu, jaki poświęcam na zrobienie pracy, pochłania mi wybór papieru bazowego, który oddawałby klimat zdjęcia. Tym razem było jednak inaczej. Popatrzyłam na jeden z drewnianych wzorów z kolekcji Base Coat firmy Kaisercraft i od razu wiedziałam, że to musi być on!
Ten piękny odcień desek jakoś od razu skojarzył mi się z orientalnym stylem – jakimś wielkim łożem albo pięknym stołem prosto z Dalekiego Wschodu – dlatego wspaniale wkomponowało się w to tło zdjęcie chińskich sałatek, od których jestem ostatnio uzależniona.


Żeby podkreślić nastój orientalnej tajemniczości, sięgnęłam po brązowe papiery z kolekcji Queen’s Heart 7 Dots Studio. A dla przełamania tej palety kolorystycznej dodałam odrobinę turkusu i czerwieni. 


W drewniane klimaty ładnie wpasował się też badge z mojego ulubionego zestawu Studio Calico.


Z pełną odpowiedzialnością polecam papiery z różnorodnymi motywami drewna, bo pracuje się z nimi fantastycznie. Pasują tak naprawdę do każdego zdjęcia i dadzą się przerabiać w dowolnym stylu. Spieszcie się, bo kolekcja Base Coat rozchodzi się jak świeże bułeczki!

Wasza (dziś skośnooka) Lejdi

A oto materiały ze sklepu scrapki.pl:

5 komentarzy:

MALOWANY IMBRYCZEK pisze...

cudna praca :) drewienko naprawdę piękne...kolor cudny :)

wiosanka pisze...

Cuda, cuda, cudeńka!
Piękny scrap! :-)

Agi pisze...

o boziu! cudny jest! Kilka dni temu zrobiłam zamóienie w scrapkach i nie wiem jak mogłam go przegapić! Lecę domówić:D

Marta pisze...

Chwilowo w scrapkach domówić się nie da :( Niestety, jak to w życiu, wszystko się kończy (choć w pewnej reklamie papieru toaletowego twierdzą inaczej... ;)) Jednak już pracujemy nad poprawą tej sytuacji - mam nadzieję, że wkrótce wszystkie papierki Base Coat do nas powrócą :)

Lejdi pisze...

juppi! niech koniecznicznie wracają :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)