Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 10 maja 2013

Be silly


Jakiś czas temu, podczas pociągowej wyprawy Agnieszka-Anna pstryknęła mi i Elizie kilka zabawnych zdjęć. Wszystkie je wydrukowałam i szybko się zorientowałam, że wymagają wyjątkowej oprawy. 


Skorzystałam z papierów Studio Calico i Echo Park Paper. Użyłam połączenia kolorów, które bardzo lubię: granat, turkus, szmaragdowa zieleń, ciepłe brązy i odrobina żółci. Aby je uzyskać wykorzystałam kilka rodzajów kolorowych mediów, takich jak Glimmer Misty, PanPastele, farby Texturez i ArtAnthology. 


Jako dodatki do stworzenia kompozycji świetnie sprawdziły się m.in. materiałowe elementy, guziki, kwiaty, taśmy i kryształki Primy.  Pozdrawiam
Czekoczyna 

Wykorzystałam następujące materiały:

A ja przy tej okazji mam dla Was dwie wiadomości - jedną dobrą, drugą złą. Zacznę od złej. Dzisiejsza praca była ostatnią pracą Czeko, którą mogliście podziwiać na naszym blogu. Bardzo, bardzo, bardzo Jej dziękuję za to, że przez tyle czasu ubogacała to miejsce swoim niezwykłym talentem i oryginalnymi pomysłami i życzę powodzenia we wszystkich planowanych na bliższą i dalszą przyszłość twórczych przedsięwzięciach :)
A dobra wiadomość jest taka, że już w ten weekend poznacie naszą nową projektantkę! Zajrzyjcie do nas, bo naprawdę warto :)))
Pozdrawiam serdecznie
Marta

2 komentarze:

Malowany Imbryczek pisze...

Piękna praca :) szkoda, że Czeko już tu nie będzie :(

Dorotka pisze...

przepiękne kolory!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)