Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 24 maja 2013

Wypełnij ankietę, przynieś na zlot, wygraj bon

Kochani,
z małym czasowym poślizgiem, ale już informuję o kolejnej możliwości wygrania nagrody podczas zlotu w Warszawie. Tym razem nagrodą jest bon o wartości 70zł do wykorzystania w sklepie scrapki,pl, a aby mieć szansę na jego wygranie należy:

- pobrać, wydrukować i wypełnić szczerymi odpowiedziami ;) ankietę dotyczącą naszego sklepu, którą znajdziecie np. tutaj:

ANKIETA SKLEPU SCRAPKI.PL

- wypełnioną ankietę przynieść OSOBIŚCIE na nasze scrapkowe stoisko (nr 25) w dniu zlotu do godz. 14.30. [będzie też możliwość wypełnienia ankiety na stoisku, ale polecam raczej zrobienie tego na spokojnie w domu :)].

Każda osoba, która wypełni ankietę, weźmie udział w losowaniu bonu. Uwaga – ankiet nie należy podpisywać, na stoisku będą dostępne kupony do wpisania danych – imienia, nazwiska i adresu e-mail. Losowanie odbędzie się podczas zlotu, ok. godz. 15.00., imię i nazwisko osoby nagrodzonej zostanie podane do publicznej wiadomości, ale osobista obecność podczas losowania w tym wypadku NIE jest warunkiem otrzymania nagrody - warunkiem jest podanie swoich pełnych, poprawnych danych na kuponie, ponieważ z osobą nagrodzoną skontaktujemy się mailowo.

Bardzo Was zachęcam do wypełniania ankiet, bo przy okazji możecie mieć wpływ na funkcjonowanie sklepu scrapki.pl, jego asortyment i organizację, a w końcu chcemy być po to, aby oferować Wam to, co najbardziej dla Was cenne i potrzebne :) Dlatego z góry za każdą wypełnioną ankietę ogromnie dziękuję :)))

Jednocześnie przypominam o możliwości zrobienia w naszym sklepie zakupów z odbiorem na zlocie - na hasło "wawazlot" do wpisania w miejscu na kod rabatowy otrzymujecie zniżkę 10% na wszystkie towary z wyjątkiem już przecenionych :)

Pozdrawiam ciepło i życzę wspaniałego weekendu - szczególnie wszystkim Mamom!
Marta

P.S. Niech osoby niemogące przyjechać na zlot nie czują się pokrzywdzone - w niedalekiej przyszłości planujemy kolejne ankiety z nagrodami - tyle że już nie anonimowe - dla wszystkich :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)