Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

niedziela, 2 czerwca 2013

Be playful - Notes


Witajcie :)

Kilka dni temu w naszym sklepie pojawiła się nowa kolekcja American Crafts "Yes, Please", zaprojektowana przez Amy Tangerine. Od razu przyciągnęła mój wzrok... bo jest kolorowa, ale z moimi ulubionymi szarościami, zabawna, idealnie wiosenno-letnia i ma sporo elementów do wycinania :)

Poniżej prezentuję Wam całkiem świeżutki notes, który powstał z jej wykorzystaniem. A dodatkowo, żeby trochę urozmaicić kolorystykę dodałam też trochę elementów z kolekcji "Lady Bird" firmy Prima.


Tworząc notesy czy albumy zawsze staram się stosować do zasady - ozdobna okładka, skromny środek. W środku najważniejsza jest treść lub zdjęcia. Natomiast okładka to moje pole do popisu.
Tutaj do ozdobienia wewnętrznych stron okładki wykorzystałam jeden z najłagodniejszych papierów w kolekcji - "Reflect".


Jeśli zaś chodzi o samą okładkę, to wykorzystałam szarą stronę papieru "Commit", który tworzy idealne tło dla innych kolorów. Głównym elementem jest ozdobna ramka z beermaty, którą zabarwiłam Glimmer Mistami, a na koniec zabezpieczyłam jaśniutkim Glimmer Glaze w kolorze "Champagne".
A do tego skrawki papierów, naklejki, wszystkie te malutkie szczególiki, które nadają pracy charakteru.


Oczywiście moim ulubionym sposobem jest tworzenie warstwowych kompozycji i podklejanie ich taśmą piankową, dzięki czemu nabierają przestrzenności.
Nie inaczej jest i tutaj. Kolejne elementy nachodzą na siebie, "przenikają" się i dzięki temu tworzą ciekawą całość.


Moich ulubionych wykończeń nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Perłowe i matowe kropeczki muszą się pojawić, a odrobina brokatu jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła ;)


Mam nadzieję, że z przyjemnością sięgniecie po tę bardzo oryginalną kolekcję :)
Ja mam na nią już kilka następnych pomysłów.
Pozdrawiam
Anai

A papiery i dodatki z kolekcji "Yes, Please" i inne użyte materiały znajdziecie w sklepie scrapki.pl:

Już wkrótce na naszym blogu zobaczycie kolejne inspirujące prace z użyciem kolekcji Amy Tangerine. A ja tylko przy tej okazji przypomnę o naszej promocji - kupując produkty z kolekcji "Yes, Please" dostajecie od nas wstążeczki z tej kolekcji gratis :) Szczegóły w Aktualnościach na stronie sklepu :)
Zapraszam i pozdrawiam
Marta

1 komentarz:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)