Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 28 czerwca 2013

Tydzień Inspiracji - Przytul się! - odsłona 5


Kilka lat temu podczas naszych wakacji zostaliśmy z moim synkiem uwiecznieni w małej sesji zdjęciowej podczas naszych "wspólnych przytulanek" na pomoście, gdzie co chwilę trzeba się było wysuszyć i ogrzać pomiędzy kolejną sesją pływania w dość zimnej wodzie :) Pamiętam jeszcze ten moment bardzo dokładnie... Ach, cudnie było:) Dziś mój syn jest już nieco starszy, ale na moje szczęście wciąż jeszcze uwielbia się do mnie przytulać. I oby jak najdłużej to trwało :)
Od bardzo dawna chciałam oprawić zdjęcia, które powstały tamtego dnia, zatem kiedy ustaliłyśmy, jaki będzie temat czerwcowego Tygodnia Inspiracji, nie posiadałam się z radości :) I oto jest... mini albumik pełny naszych "przytulasków" :) Wakacyjny klimat w środku to zasługa najnowszej kolekcji Color Conspiracy – Texturize 2.0. przy małym wsparciu kilku papierów z Yes Please Amy Tangerine. Fantastycznymi wypełniaczami i uzupełniaczami okazały się malutkie naklejki Color Conspiracy Photo i Everyday. Niektóre z nich, podklejone i usztywnione, urosły gdzieniegdzie do rangi całkiem ważnych ozdób mimo swej niepozornej wielkości.
Nawet nie wiecie ile radości i frajdy mam przy wertowaniu tego albumiku... i tego jak wygląda jego ostateczny kształt. Oglądam go i oglądam, i wciąż jestem zadziwiona, że zrobiłam go używając na wskroś "nie moich" papierów :) Uwielbiam takie "zaskoczki" :)Wniosek z tego prosty, lecz warty przypomnienia - pozwólcie sobie czasem na eksperymenty z papierami i dodatkami, które z początku wydają Wam się zupełnie nie w Waszym stylu. Efekt może Was bardzo pozytywnie zaskoczyć :)
Aha, no i oczywiście - przytulajcie się! Jak najwięcej! :)
Pozdrawiam,
Betik

Oto lista użytych materiałów:

Mam nadzieję, że nasz Tydzień Inspiracji zmobilizował Was do większej niż standardowa liczby przytuleń dziennie ;) A jeśli macie ochotę, podzielcie się też  z nami scrapowymi "przytulankami". Czekamy dokładnie do końca miesiąca :)

4 komentarze:

Shiart pisze...

Czy to na jakiejś specjalnej bazie? Jest super ten album!

IWA pisze...

Jest rewelacyjny: prawdziwie letni, beztroski i radosny!

Mała Mi pisze...

Dla mnie bomba! :)

Małgorzata Metryka pisze...

piękny!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)