Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 3 lipca 2013

Po Prostu Asia

Kochani,
ogromnie lubię takie dni jak dziś, kiedy nikogo nie trzeba żegnać, a można Kogoś powitać ;) Przedstawiam Wam osobę, która wygrała nasz konkurs na letni layout podczas warszawskiego zlotu i w ten sposób dowiedziałam się o Jej istnieniu. A potem ku mojej wielkiej radości zgodziła się dołączyć do Design Teamu scrapki.pl i od dziś jest z nami. Oto Ona - Po Prostu Asia i Jej pierwsza praca dla Was  :)


Witajcie,
to ja - po prostu Asia, czyli licealistka i wielka bałaganiara, która po godzinach scrapuje ;) A poza tym lubi kryminały, lakiery do paznokci, kakao i burze.
Na scrapbooking trafiłam w 2011 roku. Oglądając przeróżne blogi fantastycznych scraperek, biłam się z myślami, czy spróbować. W końcu uległam i w mojej miłości do papieru trwam do dziś :)
Przez ten czas próbowałam różnych stylów, jednak najbardziej czuję ten kolorowy i lekko bałaganiarski, co nie oznacza, że nie szukam dalej! Wręcz przeciwnie - ciągle się uczę i próbuję nowych technik (szczególnie kuszą mnie media). Na moich pracach nie może zabraknąć chlapnięć (to się chyba nigdy nie zmieni ;)), równie często używam masek.
Każda forma sprawia mi ogromną frajdę, ale zdecydowanie największą miłością darzę scrapy! Uwielbiam uwieczniać na nich większe i mniejsze momenty z mojego życia :)
Niesamowicie cieszę się z zaproszenia do DT Scrapki!

*     *     *

Na nasze pierwsze spotkanie przygotowałam layout o wakacyjnej tematyce. Jako uczennica rozkoszuję się teraz dwoma miesiącami wolnego i właśnie jeden z takich leniwych momentów postanowiłam uwiecznić. Wybór papierów był oczywisty – American Crafts, które są wprost stworzone do lekkich, letnich prac!


Papier Berry Blossom z kolekcji Mayberry wydał mi się idealny na bazę – żółta kratka kojarzy mi się z piknikami i relaksem :) Do tego dobrałam inne papiery również z tej kolekcji i scrap prawie gotowy! Ale jednak czym byłby scrap bez tytułu? Zbudowałam go za pomocą alfabetów Primy z kolekcji Divine (pamiętacie, że jeszcze tylko dziś i jutro możecie kupować w scrapkach produkty Primy w fenomenalnych cenach? :)) oraz Echo Park z kolekcji Photo Freedom Volume1.


.
Mam nadzieję, że moja debiutancka praca się Wam spodobała :)
Pozdrawiam ciepło,
Asia

A oto materiały ze sklepu scrapki.pl:

5 komentarzy:

IWA pisze...

Baaardzo się podoba!

Gosia M. pisze...

super!

Anonimowy pisze...

Jak się cieszę, że Asia dołączyła do Was - świeżość, młodość i odwaga w najlepszym wydanu

Lejdi pisze...

witamyyyy! super, że mamy taką nową zdolniachę wśród nas!

ulietta pisze...

piękny debiut Asia :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)