Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 2 sierpnia 2013

Słoneczny Tydzień Inspiracji - wyniki

Kochani,
przede wszystkim bardzo, bardzo Wam dziękuję za tak liczny udział w naszej zabawie mimo wakacyjnych wyjazdów i ogólnego rozleniwienia - a może im właśnie zawdzięczamy taką ilość prac? ;) Tak czy siak, prac do obejrzenia miałyśmy bardzo dużo, ale zrobiłyśmy to z największą przyjemnością. Najfajniejszą rzeczą w Tygodniu Inspiracji jest to, że dzięki niemu można trafić na fantastyczne blogi, na które już później będzie się zaglądać cały czas :)
Teraz słówko o nagrodach. Zwyciężczyni otrzyma od nas zestaw materiałów firmy Pebbles z kolekcji Lakeside - papiery i karty do journalingu lub Project Life - oraz baaardzo letnie, orzeźwiające stempelki :)


Dla osób wyróżnionych mamy tym razem papiery z kolekcji American Crafts "Yes, Please". Oczywiście, jak na Słoneczny Tydzień Inspiracji przystało, nie mogło w tym zestawie zabraknąć papieru ze słoneczkiem! :)


A teraz czas już na ogłoszenie wyników. O ile zdania co do prac godnych wyróżnienia były mocno podzielone, o tyle nasz Design Team okazał się w tym miesiącu zadziwiająco zgodny w wyborze zwyciężczyni Tygodnia Inspiracji, a została nią...

Kaja Tomalik
i jej lodowe słoneczko :)


Natomiast dwa wyróżnienia otrzymują... 

 k.a.s.i.a
za piękny letni layout


i
Pat
za oryginalną, klimatyczną, notesową okładkę


Bardzo dziękuję raz jeszcze wszystkim za udział w naszej zabawie i proszę autorki zwycięskich prac o przesłanie adresów do wysyłki nagród na mail marta@scrapki.pl 
Jednocześnie już zapowiadam, że sierpniowy Tydzień Inspiracji rozpocznie się znacznie wcześniej niż pozostałe, dosłownie za kilka dni, i potrwa równe siedem dni, abym zdążyła ogłosić wyniki i wysłać Wam nagrody jeszcze przed moim wyjazdem na urlop :)
Pozdrawiam bardzo serdecznie 
Marta4 komentarze:

Art Soul pisze...

Gratuluję zwycięzcom...

Kaja Tomalik pisze...

Bardzo, bardzo dziękuję!:)

dekobzdety pisze...

Gratuluję i po cichutku zazdroszczę!

Pat pisze...

Ale miłe zakończenie tygodnia :) dziękuje :) i cieplutko pozdrawiam..

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)