Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Tydzień Inspiracji - Woda - odsłona 5


Jedne z moich najcudowniejszych wakacji spędziłam w plażowej dzielnicy Lizbony. W tym roku raczej nie ma szansy na powtórzenie tego wyczynu, dlatego pozostaje zdjęcie i wspominanie tego niesamowitego miasta otoczonego przez wodę. Zazdrość ogarnia mnie, że mają tam piękny krajobraz miasta nad rzeką, to jeszcze wystarczy przejść kilka kroków i można skakać przez fale oceanu.
Do oprawienia jednego z lizbońskich krajobrazów wykorzystałam cudowną zawartość sierpniowej paczki ze Scrapków.
Wyjęłam materiały i po prostu pasowały do siebie tak, jakbym kupowała zestaw.


Jako tło posłużył mi drewniany papier z kolekcji Kaisercraft Basecoat II. Z kolorami obdrapanej farby zgrały się idealnie dwa sznureczki TheTwinery. Polecam je jako scrapowy dodatek, bo możecie wybrać w całej tęczy kolorów, które będą na pewno pasowały do wszystkich Waszych papierów i dodatków. Moim ulubionym sposobem używania sznureczków jest po prostu zrobienie z nich kłębka i przyklejenie pod zdjęciem.Kolorystycznie idealnie podpasował też alfabet Amy Tangerine :)


A moim nowym ulubionym dodatkiem będą teraz ćwieki Studio Calico z kolekcji Here&There
Mam nadzieję, że w te wakacje, choć nie pooglądam wody w Lizbonie, to będą jeszcze okazje do pomoczenia się w innych fajnych miejscach. Czego i Wam życzę!
Buziak,
Lejdi

A poniżej wykorzystane materiały:
Cieszę się ogromnie, że tyle Waszych prac zagościło już na naszym blogu :))) Dziękuję, że bawicie się z nami i przypominam, że jeszcze do 15 lipca do północy macie czas na wklejanie linków do prac za pomocą inlinkz.


1 komentarz:

antilight pisze...

Rewelacyjny LOs :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)