Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

czwartek, 5 września 2013

Gościnna Projektantka Sierpnia

Witajcie,
z powodu wakacyjnych wyjazdów tym razem naszą sierpniową Gościnną Projektantkę gościmy u nas... we wrześniu ;) Niezależnie od tego, mamy ogromną przyjemność zaprezentować Wam Jej styl i pracę, która powstała specjalnie na tę okazję :) Panie i Panowie, przed Wami Ola, czyli Ikemo.


Nazywam się Ola, a w świecie scrapowym widnieję jako Ikemo. Słowo i znaczenie scrapbookingu poznałam około półtora roku temu, kiedy to postanowiłam samodzielnie wykonać kartkę na ślub. Państwo młodzi byli zachwyceni, a ja tym samym utwierdziłam się w przekonaniu, że "coś" jednak potrafię ;) Tworzę przede wszystkim kartki przestrzenne oraz pudełka, zawsze mnie intryguje, jak można zmieścić tyle "przydasi" na tak małej powierzchni. Praca z papierem przynosi mi wiele radości, przenosi w fantastycznie kolorowy świat, pozwalając na chwilę zapomnieć o codzienności.

Przygotowałam na dziś kartkę ślubną o nietypowych wymiarach 24x18cm. 


Wykonana jest z całej masy kosteczek dystansowych, papieru Glitz postarzanego tuszem Distress oraz dodatków w postaci masy plastycznej Mathy Stewart, płynnych perełek od Ranger oraz preparatu Glossy Accents. Aby zachować sztywność przy tak dużym formacie, każda przestrzeń została wielowarstwowo pokryta papierem.

Chciałabym bardzo podziękować, za możliwość zaprezentowania się na łamach firmowego bloga. Dziękuję serdecznie za wyróżnienie, wiele ono dla mnie znaczy - zwłaszcza, że otrzymałam je od tak znakomitego DT.
Pozdrawiam serdecznie,
Ola
http://malefantazjeoli.blogspot.com

A oto materiały, które wykorzystałam przy robieniu kartki, ze sklepu scrapki.pl:

3 komentarze:

Ilona Konarczak pisze...

Gratuluję wyróżnienia Ikemo, a praca fantastyczna, zachwycają mnie warstwy, format kartki i kolorki :)

Sandra J. pisze...

Piękna kolorystyka kartki! wspaniała harmonia :)

rachel pisze...

cudna!!:)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)