Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 11 października 2013

Codziennie-jesiennie


Od momentu kiedy przeprowadziłam się na wieś miasto poszło w odstawkę. Kierunek miejski obieram jak już muszę, co w efekcie powoduje, że cały dzień biegam po instytucjach wszelakich załatwiając sprawunki, które do moich ulubionych nie należą. Ostatnio odłożyłam na chwilę listę spraw niecierpiących zwłoki i skręciłam do parku. Jesień zawładnęła parkową przestrzenią, robi się pięknie i kolorowo. Zrobiłam sobie scrapa- przypominajkę, może dzięki temu chętniej będę obierać miejski kierunek?


Postawiłam na jesienne kolory zainspirowane jednym z "malowanych" papierów z kolekcji "Wild&Free" firmy Glitz. Do tego zielony papier Color Conspiracy z kolekcji "Texturize 2.0" oraz karty journalingowe Echo Park Paper "Fun in the sun". Wszystko przykleiłam na białej bazie, bo intensywność kolorów trochę mnie oszołomiła i onieśmieliła :)


Nadal ulegam modzie strzałkowej. Tym razem użyłam naklejek firmy Glitz oraz American Crafts Amy Tangerine, stempla i chipboardów Studio Calico. Znowu zagospodarowałam zacną ilość alfabetów (Glitz, Prima Marketing) i napisów (American Crafts Amy Tangerine, Teresa Collins i My Mind's Eye).


A Wy - skręcacie czasem z zaplanowanej trasy, żeby na chwilę złapać oddech od codziennych spraw?
Ulietta

P.S. No i czuję, że to zdecydowanie nie będzie mój ostatni jesienny scrap!!! Widzieliście nowy scrapkowy dział „Jesień”? Kto jeszcze nie widział, niech pędzi natychmiast po mega dawkę jesiennych inspiracji :)

A tu znajdziecie moją listę materiałów:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)