Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

czwartek, 21 listopada 2013

Tam dom Twój, gdzie serce Twoje


Witajcie,
na dziś przygotowałam kolejną w ostatnim czasie jesienną ramkę, tym razem w dużo mniejszym formacie, za to zdecydowanie bardziej przestrzenną. Inspiracją do jej powstania był arkusz naklejek z ostatniej kolekcji EPP "Reflections Fall". Warto czasami popatrzeć na naklejki, zwłaszcza tej właśnie firmy - Echo Park, pod kątem zawartych w nich myśli, które zasługują na oprawę :) 
Naklejki w połączeniu z kilkoma papierami z tej samej kolekcji stworzyły idealny zestaw kolorystyczny, dlatego nie musiałam godzinami przebierać i dopasowywać niczego do siebie, całą uwagę skupiając na układaniu kompozycji.


Choć głównym bohaterem ramki jest cytat, nie mogłam sobie odmówić umieszczenia na obrazku okazałego primowego kwiatka oraz serduszka z masy plastycznej (w końcu ilustruje ono pięknie wymowę cytatu :)). Nie zabrakło też całej masy kosteczek 3D (nie wiem, kto jest autorem tego wynalazku, ale doprawdy wart jest Nagrody Nobla ;)) oraz akcentów w postaci perełek w płynie. Uwielbiam robić takie ramki. Dzięki nim często mogę zmieniać dekoracje w domu, a jest naprawdę tak wiele pięknych myśli, które mogą nam towarzyszyć w naszej codzienności :)
Pozdrawiam
Betik

A oto moja lista materiałów:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)