Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 2 grudnia 2013

Grudniowe nowości w sklepie

Witajcie Kochani,
wprawdzie jeszcze cztery dni do 6 grudnia, ale do naszego sklepu Mikołaj już podrzucił wiele nowości i uzupełnień asortymentu, o czym spieszę radośnie Was poinformować :)

Na początek - wielka dostawa Glimmer Mistów. Na półkach znajdziecie teraz ponad 30 odcieni tych cieszących się nieustającą popularnością i Waszym uznaniem mgiełek firmy Tattered Angels - uwaga! - w nowej niższej cenie :)

Glimmer Misty

Uzupełniliśmy gamę kolorów tuszy Memento. W sklepie są również ponownie dostępne produkty, o które często pytaliście: białe żelowe pisaki Uniball – recenzję wiernej i bardzo zadowolonej Użytkowniczki możecie przeczytać tutaj ;) – oraz „przeszyciowe” stemple firmy Prima.

CZAS NA NOWOŚCI! :)))
Po raz pierwszy w naszym sklepie pojawiły się pudry do embossingu Fran-tage firmy Stampendous oraz fantastyczny preparat "Shaved Ice" - sztuczny lód.

 pudry stampendous
shaved ice

 Nowością jest także śliczna kolekcja papierów firmy Echo Park Paper „Keepin Cozy”, wprost stworzona do zimowych prac.

Keepin Cozy

Dodatkowo dla tych z Was, które mają w tym roku w planach wykonanie grudniownika lub świątecznego albumu, mamy ciekawe bazy albumowe w trzech świątecznych odcieniach. A jako że czasami, jak wiemy, kolory widoczne na zdjęciach w komputerze nie oddają w pełni rzeczywistości, a my widzieliśmy je w naturze, w opisach baz znajdziecie nasze sugestie, do których świątecznych kolekcji papierów z naszego sklepu będą pasowały :)

bazy świąteczne

Zapraszam do sklepu i życzę udanych zakupów oraz miłego wieczoru :)
Marta


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)