Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 10 grudnia 2013

Tydzień Inspiracji - Elfy Świętego Mikołaja - odsłona 2


Coraz bliżej święta, dlatego tym razem w ramach naszego Tygodnia Inspiracji pakujemy prezenty. Nie będę ukrywać, że uwielbiam muzykę i cieszy mnie każda płyta, którą dostaję w prezencie. Zdarza mi się też podarować takową. Na dzisiejszy post przygotowałam zatem pomysł na opakowanie dla tego typu upominku. A że to na świąteczną okazję, nie mogłam się powstrzymać i "zaszalałam na złoto" :)


Pomimo złota mój folder jest dość skromny w formie i ozdobach. Całość kompozycji oparta jest na powycinanych paskach różnej szerokości, pomiędzy które wkomponowana została taśma dekoracyjna i kilka gwiazdek wyciętych z brokatowego złotego arkusza American Crafts. Feerię złota równoważy papier z czarno-białej kolekcji Galerii Papieru "Ciemna Noc".

 

Przednią okładkę dodatkowo okrasiłam ćwiekiem ze starej kolekcji MME w kolorze złota (na który do tej pory nie miałam pomysłu, bo nigdzie mi nie pasował :)) i małym tagiem, który ozdobiłam folderem do embossingu z motywem nutowym (wszak do tematu pasuje jak ulał :)


Ja bardzo ucieszyłabym się z takiego opakowania mojej płyty, a Wy?
Pozdrawiam
Betik

A oto lista użytych materiałów: 

A jak Wam, Drogie Elfy, idzie pakowanie prezentów? Czekamy na Wasze inspirujące pomysły do końca tego tygodnia. Poniżej możliwość wklejania linków przez inlinkz.

1 komentarz:

Ajgacia pisze...

cudowne to etui, i kolory i te zlote dodatki - wysmienite!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)