Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 4 marca 2014

Nasi Lutowi Goście

 

Witajcie Kochani,
bardzo mi miło zaprezentować Wam dzisiaj na blogu twórczość trzech osób wylosowanych spośród tych, które zamieściły swoje prace w naszej lutowej Galerii Gości. Oto wyniki losowania:


Pod numerkiem ósmym odnaleźliśmy piękny layout opublikowany na blogu o melodyjnie brzmiącej nazwie les-petit-piafs.blogspot.com :)


Znalazło się w nim miejsce dla wielu produktów z naszego sklepu, od papierów począwszy, a na mediach skończywszy - więcej na ten temat przeczytacie w jego opisie :) 

Druga wylosowana praca to album Zuzi z blogu zuziucha.blogspot.com - Zuzię znacie już świetnie i pamiętacie na pewno, bo gościliśmy ją tutaj także w zeszłym miesiącu (taki randomowy psikus ;)). 


Wszystkie papiery wykorzystanie przez Zuzię pochodzą z naszego sklepu - miło nam bardzo było przeczytać, że jednego z ulubionych :)

Trzecia wylosowana praca powstała W Latarni Morskiej (choć jeszcze do niedawna powiedziałabym, że Pod Wiatrakiem... ;)). To przepiękny tag autorstwa Boei - a tu możecie odwiedzić Jej blog.


Łańcuszkowa zawieszka Tima Holtza, biały żelopis uni-ball i kredki gelatos użyte do stworzenia taga pochodzą z naszego sklepu :) Przy okazji przypominamy, że takie nietypowe produkty chętnie sprowadzamy dla Was w opcji przedsprzedaży - już od wczoraj dział Przedsprzedaż jest znowu otwarty, więc pytajcie o wszystko - to nic nie kosztuje, a my będziemy starali się spełniać Wasze scrapowe marzenia :)

Na koniec raz jeszcze dziękujemy WSZYSTKIM, którzy podzielili się z nami swoją twórczością w lutym i zapraszamy Was serdecznie do aktualnej marcowej Galerii Gości - tutaj.
Dajcie nam się poznać!

Pozdrawiamy ciepło
Marta i DT Scrapki.pl
1 komentarz:

Boei pisze...

Bardzo mi miło :) A prace dziewczyn- przepiękne...

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)