Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 16 maja 2014

Tydzień Inspiracji - CZAS - odsłona 2

Witajcie!
Każdy czasami ma jakiś gorszy okres w życiu, ale na szczęście zawsze wszystko w końcu zaczyna się układać. Tak właśnie ostatnio było u mnie, jednak w końcu przyszedł lepszy czas, zdecydowanie MÓJ CZAS :) Staram się spędzać jak najwięcej czasu na robieniu tego, co kocham oraz doceniać nawet najmniejsze rzeczy i właśnie o tym cudownym czasie jest layout przygotowany na majowy Tydzień Inspiracji :)


Nawet nie musiałam się zastanawiać, którą kolekcję wykorzystać, ponieważ tylko jedno spojrzenie na zdjęcie wystarczyło, bym wybrała kolekcję "Pen Pals" z firmy Pink Paislee. Motyw maszyny i listów totalnie mnie urzekł!
 

Kompozycja nie należy do skomplikowanych, zrezygnowałam z większej ilości warstw papieru na rzecz cudownych dodatków :) Większość z nich to chipboardy, które z dnia na dzień doceniam coraz bardziej. Oprócz nich garść dodatków Studio Calico i oczywiście naklejka z kolekcji "Illumination" naszej Anai - odkąd pierwszy raz ich użyłam wykorzystuje je praktycznie w każdej pracy, to już chyba uzależnienie :DJestem bardzo ciekawa Waszych interpretacji tematu i czekam na nie z ogromną niecierpliwością!
Pozdrawiam :)
Asia

Materiały, które wykorzystałam:

4 komentarze:

magda mizera pisze...

piękny Asia!! taki czysty, prosty i klasyczny - uwielbiam!

Chanderella pisze...

Też uważam, że jest niesamowity! :)

anai pisze...

Elegancja i klasa :) Nadal nie mogę się napatrzeć :D

Mary pisze...

extra genialne kolory i kompozycja, a pomysł z przekazem świetny :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)