Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 9 czerwca 2014

Jak to na zlocie było :)

Kochani!
No i tak to właśnie jest - miesiące przygotowań, tygodnie oczekiwania, a potem szast, prast, kilka godzin przyjemności i znowu cały rok czekania przed nami! ;)
Trzeba jednak przyznać, że tych kilka sobotnich godzin było naprawdę fantastyczne :) Pomimo zmiany grafiki i logo tuż przed zlotem, raczej nie odczuliśmy, abyście mieli problem z trafieniem na nasze stoisko ;) Z czego zresztą, mimo że musieliśmy dwoić się i troić, bardzo się cieszyliśmy :)

Dla każdego coś interesującego
To, co scrapo-tygrysy lubią najbardziej - wyszukiwanie okazji i tradycyjne papiery po złotówce :)
Także nasz Zlotowy Scraproom, czyli kącik, w którym można było podejrzeć, jak powstają prace członków naszego Design Teamu, cieszył się Waszym dużym zainteresowaniem :)

Asia tworzy swój layout
Za chwil kilka powstanie boska art-journalowa strona w wykonaniu JaMajki
Anai zaprezentowała nową propozycję naszego działu "Media", już od jutra do kupienia w naszym sklepie - piękne mgiełki Lindy's Stamp Gang
Nie zawiedliście nas także, jeśli chodzi o udział w naszych konkursach. Letnie mini-albumiki, które nam przynieśliście, zapierały dech w piersiach! Dlatego też zdecydowaliśmy, że oprócz zwyciężczyni, która zgarnęła bon na 100zł, wszystkich uczestników konkursu nagrodzimy niespodziankowymi rabatami :)

Dziękujemy także za Wasze karteczki z wyznaniami, dlaczego nas lubicie. Ciepło nam się robiło na sercu, gdy na nie patrzyliśmy i czytaliśmy je :) Nie jesteśmy w stanie pokazać ich wszystkich, ale za wszystkie dziękujemy Wam z całego serca!!!


Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili po raz kolejny oraz po raz pierwszy - wspaniale było spotkać niektóre osoby znane dotąd tylko z Internetu :)

Na koniec bardzo osobiście ode mnie :)

Dziękuję mojemu cudownemu Design Teamowi, który niemal w całości i przez cały czas towarzyszył mi w tym roku na naszym scrapkowym stoisku. Jesteście inspirujący, fantastyczni, z niesamowitym poczuciem humoru, rewelacyjni, pomocni, kreatywni - po prostu GENIALNI!!! Fajnie jest mieć Was w zespole, Kochani :)


Pozdrawiamy serdecznie
Marta i DT Scrapki.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)