Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 18 czerwca 2014

Tydzień Inspiracji - WOLNOŚĆ - Odsłona 3

Witajcie :)
Dziś nadeszła moja pora na pokazanie Wam pracy zainspirowanej słowem "Wolność". 
Muszę przyznać, że troszkę się zmagałam z tym wyzwaniem. Większość prac, które wykonuję, to kartki i albumy. Nie bardzo wiedziałam, z której strony podejść do tego tematu. Ale pierwsze skojarzenie, które pojawiło się w mojej głowie to... motyle. 

Postanowiłam zrobić tym razem coś troszkę innego. Tag to taka bardzo urocza forma, idealnie nadająca się do wykonania bardziej artystycznej pracy. Nie musi mieć konkretnego przeznaczenia. Jest po prostu ozdobą samą w sobie. 


Dziurkaczem Marthy Stewart powycinałam stadko motyli z papierów z kolekcji "Nature Walk", znalazłam odpowiedni cytat, przygotowałam warstwy papieru, tak jak robię to zazwyczaj - delikatnie postarzone, z odrobiną tuszu i gesso. Nie mogło też oczywiście zabraknąć przepięknych kwiatów Petaloo, w których jestem absolutnie zakochana.
I tak właśnie powstał tag o wolności.
Pamiętajcie zatem - nawet jeśli wyzwanie na początku trochę Was onieśmiela - warto czasem się przełamać i szukać nowych rozwiązań. Może się okazać, że stworzycie coś, czego sami się po sobie nie spodziewaliście :)
Mój tag na pewno będzie mi o tym przypominał.

pozdrawiam serdecznie
Dorota

Użyte produkty:

3 komentarze:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)