Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

czwartek, 24 lipca 2014

Letni czas Anai

Witajcie kochani :) 
Dziś chciałabym się z Wami podzielić moim najnowszym scrapem - bardzo wakacyjnym. 
Moją inspiracją stały się przede wszystkim zdjęcia z Instagrama. To świetna pamiątka, świetny sposób na dzielenie się ze znajomymi strzępkami swoich dni, a także idealny materiał na scrapowe prace :)


W Instagramie bardzo lubię to, że nie trzeba nosić ze sobą ciężkiego aparatu - wystarczy telefon, kilka prostych filtrów, dostęp do internetu i już kolejne chwile uwiecznione.
Podobnie jest z karteczkami "Album Made Easy" firmy We R Memory Keepers - kolorowe karteczki w formie kwadratów (zaprojektowane specjalnie z myślą o kwadratowych zdjęciach z Instagrama) idealnie nadają się nie tylko do zapełniania uroczych malutkich albumików, ale także jako element kompozycji w scrapach, kartkach czy art-journalach. 
Wystarczy jeden papier na bazę scrapa (tu "Raspberry lemonade" z kolekcji Coffee in the Arbour firmy Maja Design - idealny do letniego scrapa!), kilka kolorowych karteczek, trochę zdjęć, garść dodatków i już praca gotowa :) Nie trzeba nawet nic przycinać! ;)Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie nadała pracy unikalnego charakteru za pomocą mediów - w ruch poszły moje ukochane maski Tima Holtza, tusze, farby, mgiełki Lindy's Stamp Gang. Media to idealny sposób, aby pracę urozmaicić i wzbogacić.Wykorzystałam także kółka wycięte z papieru "Memo Circles" z kolekcji You Are My Happy Teresy Collins oraz ćwieki i samoprzylepne kropki z tej samej kolekcji. Jasno morelowy kolor tych dodatków wspaniale współgra z miętowym kolorem letnich  instagramowych karteczek. Bardzo lubię to połączenie kolorów :)


Mam nadzieję, że choć trochę udało mi się zachęcić Was do eksperymentowania z gotowymi karteczkami do przeróżnych albumów typu "pocket scrapbooking". O ile sama forma scrapowania w kieszonkach nie do końca się u mnie sprawdza, o tyle same dodatki uważam za wspaniałe produkty nadające się do bardzo różnorodnego zastosowania :)

pozdrawiam serdecznie
Anai

Wykorzystane materiały:

1 komentarz:

gieb pisze...

Jest po prosty obłędny! :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)