Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

czwartek, 18 września 2014

Tydzień Inspiracji - SEKRET - Dzień 4

Witajcie :) Przyszła i moja kolej na pokazanie pracy na tydzień inspiracji. Mój SEKRET zamknęłam w małym albumiku, który może być przeznaczony na zdjęcia albo wykorzystany na pamiętnikowe wpisy. Kolekcja papierów Primy - Epiphany jest idealna na stworzenie takich prac.Albumik wewnątrz nie jest bogato zdobiony... Jeśli ktoś z Was ma te papiery, to na pewno zrozumie dlaczego szkoda mi było zasłonić każdego skrawka tej pięknej kolekcji. Albumik jest nieduży - ma wymiary 21/15 cm.Okładkę ozdobiłam kwiatami i dodatkami z tej kolekcji, a zamiast standardowego ćwieka przy wstążce do zawiązywania przykleiłam cudownego wielkiego kaboszona :)
Zarówno na okładce, jak i w środku albumu wykorzystałam nowość w naszym sklepie - woskowane sznureczki. To bardzo uroczy element, który może dodać pracy trochę nieprzewidywalności i wyjątkowego charakteru. Bardzo przypadły mi do gustu :)
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wielu twórczych dni :)
Dorota

Użyte produkty:


A teraz Wasza kolej :) 
Na Wasze prace, zainspirowane naszym hasłem przewodnim, czekamy do piątku, 26 września do północy. Przypominamy, że prace nie mogą być publikowane wcześniej :) 

2 komentarze:

Malowany Imbryczek pisze...

Przepięknie! Zdecydowanie sekretnik - okładka nawet bez napisu mówi sama za siebie :) Pozdrawiam

Ela 17 pisze...

Przepiękna praca

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)