Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 31 grudnia 2014

Pożegnanie z Asią

Kochani!
Na nadchodzący wielkimi krokami Nowy Rok życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze - weny, kreatywności, wspaniałych prac, inspirujących przeżyć, wspaniałych scrapowych spotkań, a przede wszystkim szczęścia, radości i dobrych ludzi wokół :)

W dniu dzisiejszym troszkę się także smucimy - to już ostatnia praca, którą przygotowała dla nas nasza projektantka Asia - cudowna i słodka specjalistka od stylu clean & simple.
Asiu, dziękujemy za wszystkie Twoje wspaniałe prace, za radość i wsparcie i bezproblemową współpracę!
Powodzenia w realizacji wszystkich życiowych planów :*

Cześć Kochani!
Ostatnio zaczęłam doceniać to, co trwałe. Zbyt wiele rzeczy za szybko się zmienia, dlatego cieszę się, że mimo wszystko cały czas mogę znaleźć swoją odskocznię w papierach :)
 

Kolejny raz postawiłam na minimalizm i mały mix zimowej kolekcji "Cozy" z kolorową "Notes & Things".


Nie wiem jak kiedyś mogłam w ogóle nie zwracać uwagi na dodatki takie jak rubonsy - te od Crate Paper całkowicie zmieniły moje podejście do nich i z pewnością jeszcze nie raz rubonsy pojawią się na moim biurku :)

 
I tą pracą kończy się moje półtora roku w scrapkowym DT. Z wielkim żalem opuszczam jego szeregi, jednak z drugiej strony bardzo się cieszę, że dzięki Marcie miałam możliwość pracować z tak wspaniałymi ludźmi. Dziękuję Wam, czytelnikom, bez Was to wszystko nie miałoby sensu :) Bardzo dziękuję całemu DT za cudowną atmosferę i tonę inspiracji! Szczególne podziękowania dla Anai za wyrozumiałość ;) I oczywiście z całego serducha dziękuję Marcie, która jest fantastyczną szefową :*
   
Ściskam mocno!
Asia

Wykorzystane produkty:

3 komentarze:

anai pisze...

Asiu kochana, ściskam i dziękuję za wszystko :*

Justyna Skoczylas Janowska pisze...

Piękna praca :)

Marta - scrapki.pl pisze...

Asiu! Mam nadzieję, że jeszcze nieraz będziesz u nas gościć. Dziękuję, że byłaś z nami! <3

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)