Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 26 stycznia 2015

Zimowe clean & simple

Hej!
Muszę przyznać, że jeszcze nigdy styczeń nie był dla mnie tak wyczerpujący jak w tym roku i jeszcze nigdy nie miałam tylu rzeczy do zrobienia na przestrzeni tylko jednego miesiąca. Na całe szczęście sesja dla mnie powoli już się kończy i będę miała więcej czasu na spędzanie czasu w inny sposób niż nad stertą książek. ;)
A dzisiaj LO, które poczyniłam w ramach przerwy od nauki:


Tym razem użyłam mojego ulubionego deseczkowego motywu z galeriowej Kolorowej Łąki. Świetnie sprawdził się w połączeniu z papierem "Noted" z kolekcji Notes&Things. Dodałam też kilka naklejek z zestawu Instascrap Love, pasujących do kolorystyki całego LO'sa, zielone cekiny oraz obowiązkowo czarne chlapnięcia. ;)
 

Uwielbiam arkusze z kartami do Project Life do samodzielnego wycięcia. Są piękne i bogate w elementy, które można użyć praktycznie w każdej pracy. I tak się stało z papierem z kolekcji Simple Stories "Snow Fun", z którego wycięłam rękawiczki. ;)
 


Dla zbalansowania całości dolną część LO'sa ozdobiłam małą rameczką, lekko wytuszowaną tuszem Distress Ink Vintage Photo, zszywkami i kilkoma ozdobami.
 

Wszystkiego co najlepsze na początek tygodnia! Trzymajcie się ciepło! ;)
Nats
 
Wykorzystane materiały:

4 komentarze:

Padoriaa pisze...

Dla mnie temat LO to wyzwanie tym bardziej podziwiam Twoja prace :) śliczna :)

Maguda pisze...

Zrobiłam jedno LO w życiu, trudna sprawa, taka przestrzeń..;) Strasznie mi się takie jasne C&S podobają. A już motyw rękawiczek....aaaach :)

Madeleine pisze...

Piękne LO :) uwielbiam papiery z galerii Kolorowa Łąka

el pisze...

bardzo urocze Lo

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)