Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 11 lutego 2015

Roczkowy mini album

Hej!
Prawdę mówiąc długo zastanawiałam się nad tym co przygotować na dzisiaj i tak naprawdę pomysł zrodził się całkiem przypadkiem gdy okazało się, że pani z fotolabu wywołała podwójnie wszystkie zdjęcia, które potrzebowałam do zrobienia roczkowego albumu dla kuzyna. Pomimo początkowej niechęci wobec całej tej sytuacji wybrałam moje ulubione ujęcia z letniej sesji i poczyniłam mini albumik. ;)
  

Całą bazę okleiłam papierami Simple Stories The Story Of Us. Mimo że to typowo ślubno - miłosna kolekcja, chciałam pokazać, że wzory są naprawdę uniwersalne. Okładkę ozdobiłam enamel dotsami oraz naklejką Jillibean Soup, którą dodatkowo potraktowałam brokatem. ;)
  

Wykorzystałam także naklejki z zestawu Instascrap Love Primy i moją drugą największą miłość zaraz po brokacie czyli cekiny.
   
Także i tym razem powycinałam nieco elementów z arkuszy z kartami do journalingu. Niezastąpione okazały się też serduszka i gwiazdki z arkusza srebrnych naklejek Heidi Swapp oraz napis  "my love" z Brush Art Script ze Scrapińca.
Mam nadzieję, że pokochacie kolekcję The Story of Us tak jak ja i zainspiruje Was ona do stworzenia wielu niesamowitych projektów. ;)
Trzymajcie się ciepło!
Nats

Użyte materiały:

2 komentarze:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)