Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 2 lutego 2015

Sesja

Hello kochani!
Lubicie Internet? I tak, i nie, prawda? Jedną z jedno dobrych stron jest to, że pomaga w nawiązywaniu znajomości, które przenoszą się do realnego świata. Dzięki takiej znajomości powstał mały album, który dziś chcę Wam pokazać.
Jego tytuł "Sesja" mówi o sesji fotograficznej, którą zrobiła mnie i moim dzieciom (mąż był niestety w pracy :( ) w sierpniu 2014 roku pewna utalentowana graficzka i fotograficzka. Wypadła ona prosto z Internetu i wylądowała na żywo u mnie, w Zielonej Górze.
 

Zdjęcia miałam już dawno wywołane, ale wciąż szukałam papierów, które do mnie mocno przemówią. I tak się właśnie stało, gdy zobaczyłam papiery Maja Design.


Album  w założeniu miał być prosty, nie przeładowany i myślę, że mi się udało :)
 

Stronę tytułową zdobią dwa kwiaty Petaloo i kremowa rafia.
 

Wracając do papierów Maja Design... Są one tak ładne same w sobie, że w sumie nie potrzebują dodatków, by praca była piękna. I dlatego na stronach albumu jedyną ozdobą są serwetki. Zdecydowanie papiery Maja Design same się bronią :)
  
Na zakończenie mam dla Was taką myśl: warto raz w życiu zrobić sobie profesjonalną sesję zdjęciową :) To niesamowite przeżycie, a pamiątka w postaci własnoręcznie wykonanego albumu z doskonałymi fotografiami pozostaje na lata.
mamajudo
 
Materiały, które wykorzystałam:

2 komentarze:

Ilona Konarczak pisze...

Fantastyczny album :) co do sesji zgadzam się z Tobą całkowicie :)

Iwona Nowakowska pisze...

Zdjęcia w takiej oprawie będą wspaniałą pamiatką na lata.
Z chęcią oglądnęłabym więcej zdjęć z tej sesji:-)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)