Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 11 marca 2015

I am awesome!

Hej!
Czy Wam czasem także trudno uwierzyć w siebie i własne możliwości? Ja niewątpliwie jestem właśnie takim typem osoby - zazwyczaj niepewna siebie i z milionem wątpliwości w głowie. Dlatego postanowiłam użyć kolekcji Simple Stories "I Am" aby stworzyć motywującego LO'sa. ;)
  

Warstwy stworzyłam z dwóch papierów z kolekcji Crate Paper "Notes & Things" - "Noted" i "Inbox" oraz z jednego z papierów z bloczka 15x15 z kolekcji "I Am".
  


Główną ozdobę jednak nie stanowią papiery a dodatki, których jest naprawdę sporo. Przydatne okazały się oby dwa arkusze z naklejkami z kolekcji "I am", enamel shapes We Re Memory Keepers oraz wielkie, złote cekiny z kolekcji MME "On Trend" (Psst! Słyszeliście o cekinowej promocji w naszym sklepie? Tylko dzisiaj! Koniecznie zajrzyjcie tutaj ;)).
  
  
Gdy tylko zobaczyłam napis "Awesome" w paczce z dodatkami MME "On Trend" wiedziałam, że muszę go użyć właśnie z dwoma zdjęciami. Całość dopełniłam złotym napisem z zestawu naklejek z kolekcji "I am".
  
   
W lewym górnym rogu także znalazły się naklejki, cekiny oraz srebrny akcent w postaci strzałki z zestawu Heidi Swapp oraz enamel dots MME "Charmed".
Kochani! Idzie wiosna, a więc najwyższy czas na zmiany - nie tylko te duże, ale także te drobne obejmujące nas i nasze otoczenie. Ja już zaczęłam je wprowadzać w życie, a Wy? ;)
Buziaki! :*
Nats
  
Użyte materiały:

1 komentarz:

IlonaK2 pisze...

A great idea, a great layout. Well done!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)