Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 8 kwietnia 2015

Mini album Kasi

Albumy robię bardzo rzadko, jednak bardzo to lubię. Szczególnie jak mam do dyspozycji tak słodkie zdjęcia :) 
Całą bazę przygotowałam sama, inspirując się tym tutorialem —> klik! Oprawiłam ją w płócienny arkusz Primy, zabarwiony mgiełkami Lindy’s Stamp Gang.
  Do zrobienia stron albumu wykorzystałam głównie papiery z zimowych kolekcji Galerii Papieru - "Pierwszy Śnieg" i "Przesyłka Ekspresowa". Gwiazdki są bardzo uniwersalne :) A jedyną ozdobą są enamel dotsy, których jestem wielką fanką, oraz świetne, przezroczyste naklejki na zdjęcia Simple Stories i MAMBI.
 
  
Mam nadzieję, że album spodoba się obdarowanym i będzie miłą pamiątką.
  
Przy okazji tej pracy, bardzo bym chciała Wam polecić klej, który niedawno pojawił się w naszym sklepie - Aleene's Tacky Glue
Od kilku miesięcy używam go do klejenia naprawdę wszelkich możliwych materiałów - papieru, kwiatów, metalowych i plastikowych dodatków itp.
Jego główną zaletą jest dla mnie to, że jest gęsty i szybko wysycha, przez co bardzo dobrze trzyma elementy, które nie są płaskie, jak np. koraliki. Jest w wygodnej buteleczce, co eliminuje samoistne wyciekanie kleju, a jest to problem, który skutecznie zniechęcił mnie do używania innych popularnych klejów. Zachęcam Wam do wypróbowania :)

Pozdrawiam
Kasia

Wykorzystane materiały:

3 komentarze:

Maguda pisze...

Uau. Uwielbiam takie albumiki. Cudo!

Ullika pisze...

Przepiękny, ogrom pracy, ale jaki efekt!!

rosse5 pisze...

wspaniały!!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)