Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 23 października 2015

Zimowe wspomnienia

Hej!
Jako, że w sklepiku robi się już całkiem świątecznie, zatem i ja postanowiłam zaopatrzyć się w kilka rzeczy w tym klimacie. ;) A biorąc pod uwagę to, że do tegorocznych świąt jeszcze trochę czasu zostało, postanowiłam wreszcie wziąć się za oprawianie zdjęć z zeszłego roku. ;)


Najnowsza świąteczna kolekcja Simple Stories "Claus & Co" od razu wpadła mi w oko, a więc musiałam wykorzystać i papiery z bloczka 6x6 cali i naklejki - zarówno te z motywami jak i z alfabetami.
  


Złoty mini spinacz pięknie ozdobił prawy górny róg pierwszego zdjęcia, a drewniany guzik z jesiennego zestawu Imaginisce idealnie wpasował się w kolorystykę, więc po prostu musiałam go użyć na tym LO'sie. Takie samo uczucie dopadło mnie, gdy zobaczyłam napis na jednej z naklejek z białego arkusza Bella Blvd. ;)
  

Chociaż czerwień nie jest moim ulubionym kolorem, okrągła naklejka z zestawu MAMBI "Happy Planner Create 365" skradła moje serce. ;) Nie mogłam sobie też odpuścić złotych naklejek Pinkfresh Studio, maleńkich ćwieków i cekinów dzięki mojej powszechnie znanej "złotolubności". :D
 
Miłego i owocnego w twórczość weekendu! :*
Nats

Wykorzystane materiały:

1 komentarz:

IWA pisze...

Świetna praca!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)