Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 30 listopada 2015

Nietypowy list do Świętego Mikołaja

Witajcie :)
Dziś będzie coś nowego i niekoniecznie doskonałego.
Tydzień temu, jak pewnie większość z Was wie, odbyła się ogólnopolska impreza craftowa ART IN TOWN, w której uczestniczyłam i uczyłam się od najlepszych. Dzisiejszy blejtram jest pierwszą pracą powstałą samodzielnie po warsztatach u Moniki Huculak - znanej jako Kolorowy Ptak.

Warsztaty u Moniki to spełnienie moich marzeń i nie chciałabym, żeby nauki poszły na marne dlatego postanowiłam zrobić coś własnego.
Jak wiadomo Mikołaj już prawie stuka do naszych drzwi, więc żeby nie przyniósł czegoś nie pożądanego, napisałam swój własny list w takiej nazwijmy to szumnie "artystycznej oprawie" :)Myślę, że warto przełamać lody i zrobić coś czego wcześniej się nie robiło, sprawdzić się w różnych technikach nawet jeśli efekt nie zawsze jest pożądany tak jak u mnie dzisiaj w końcu życie jest jedno :)
pozdrawiam
Dorota

Wykorzystane produkty:

4 komentarze:

MyArt & Photography pisze...

Dorota, to jest piękne ! Bardzo mi się podoba, chyba sama się skuszę na takie połączenie kolorystyczne. Dziękuję, że mnie zainspirowałaś :)

KreatywnaTV pisze...

A mnie się bardzo podoba Twoja praca :) :) :)
Masz racę, musimy sami siebie motywować do rozmaitych eksperymentów, inaczej, nie robiąc żanych postępów, człowiek szybko się zniechęca, bo ile można robić to samo i w ten sam sposób.

Ewa S. pisze...

Dla mnie ten list "wypisany jest przepięknym pismem"!!!

Bożena pisze...

Jaka w Pani jest moc, jaka siła, jaka potęga miłości do swojej pasji. Ten artyzm, który Pani w sobie pielęgnuje to taki:
"ZBIORNIK WZRUSZEŃ POCHODZĄCY ZEWSZĄD; Z NIEBA, Z ZIEMI, Z KAWAŁKA PAPIERU, Z PRZECHODZĄCEJ POSTACI,
Z PAJĘCZYNY". /Pablo Picasso/.

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)