Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

           

czwartek, 31 grudnia 2015

Szczęśliwe chwile

Witajcie Kochani :)
To już ostatni post w tym roku :) Pełni motywacji, planów i dobrej energii wchodzimy w nowy rok i mamy nadzieję rozwijać się dla Was, inspirować i cały czas ulepszać :)
O zmianach i nowych pomysłach będziemy informować na bieżąco, ale dziś chcielibyśmy serdecznie pożegnać się z Gosią - Smile_Art, która opuszcza nasze DT. 
Gosia, dobry duch, przygotowała dla nas wiele pięknych prac, mocno wspierała nasz dział Project Life i wielokrotnie inspirowała i Was i nas swoją pozytywną energią. Wszystkie jej prace przygotowane dla naszego DT możecie zobaczyć tutaj.
Dzisiejszy post sprawił, że i nam zakręciła się łezka w oku - tyle pięknych wspomnień, chwil zamkniętych w małym cudnym albumiku. Takie właśnie prace sprawiają, że nasza praca ma jeszcze głębszy sens :)
Dziękujemy, Gosiu! Życzymy Ci wszystkiego co najlepsze - twórz, inspiruj, czaruj i nadal zarażaj dobrą energią :* Powodzenia we wszystkim!

Witajcie! :)
Dziś ostatni dzień roku. Wszyscy dookoła robią podsumowania minionego. Raczej nie należę do osób, które przygotowują coś takiego. Mam dziś jednak coś innego, a mianowicie album zlotowy. Wybrałam kilka zdjęć z każdego zlotu, w którym uczestniczyłam. Miałam ogromną frajdę i mega uśmiech na twarzy podczas tworzenia. Tyle wspomnień, fantastycznych ludzi i zdarzeń :)
Okładka jest prosta, bez zbędnych dodatków, wycięta z białego kartonu. Najważniejsza jest primowa serwetka i prześliczny napis ze Scrapińca.


Bazą mojego albumu są karty Project Life "Inspire". Chciałam pokazać, że nadają się nie tylko do koszulek czy na scrapy :)
  


Czyż nie są idealne? :)
  


Gdzieniegdzie dodałam napisy, serca i ulubioną serwetkę :)
 


Odkopałam też tego ślicznego motylka z kolekcji "Notes & Things" od Crate Paper.
  

  
Zmiksowałam sobie trochę różnych zestawów. Tym razem Simple Stories "I AM", którą baaaaardzo lubię :)
  Dla uzupełnienia jeszcze trochę postemplowałam i album gotowy :)
  A tutaj kilka zbliżeń - to już ostatnie zdjęcie! Obiecuję ;))
  

Z ciężkim sercem żegnam się z Wami tym właśnie postem. To było naprawdę fantastyczne półtora roku. W tym miejscu jeszcze chciałabym podziękować Marcie - za wspaniałą współpracę, wsparcie i uśmiech (:*), całemu DT - przyjemnością było tworzenie razem z Wami, a także Wam, kochani Czytelnicy. Bez Was to wszystko nie miałoby takiego sensu! *

Do zobaczenia w sieci.
Trzymajcie się ciepło w Nowym Roku.
Smile_Art

Wykorzystane produkty:

2 komentarze:

Olga Gibas pisze...

Cudowny album! <3

nieoceniampookładce pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)