Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

           

piątek, 15 stycznia 2016

Tagi w duecie

Jak już zapewne wiecie - dziś właśnie pojawiła się w naszym sklepie dostawa cudownych masek The Crafter's Workshop. Przyznam, że trochę ich już wyczekiwałam ;) Miałam okazję korzystać z nich wcześniej i bardzo je lubię. Wzory są bardzo uniwersalne, oryginalne, a przede wszystkim maski w mniejszym rozmiarze 6x6 cali można wykorzystać zarówno na mniejszych pracach, jak i scrapach :)
Ja na początek postanowiłam poszaleć mediowo na tagach :)
Stworzyłam radosny mediowy duet w radosnych kolorach. W sam raz na rozjaśnienie zimowych niezbyt słonecznych dni ;)Wprawne oko pewnie rozpozna charakterystyczne kolory farb, których użyłam ;) Nie jest tajemnicą, że farby Dylusions w cudnie radosnych kolorach zawładnęły ostatnio moim sercem ;) 
To kolejna z moich prac bez użycia kolorowych papierów. Tagi wycięłam wykrojnikiem z dość grubej tektury i własnoręcznie pomalowałam :) 


 
Masek użyłam na dwa sposoby - to ostatnio moje ulubione techniki. Po pierwsze gąbeczkowym aplikatorem nanoszę czarną farbę przez maski tworząc w ten sposób ciekawe elementy tła. Drugi sposób to nałożenie przez maskę pasty strukturalnej. Tutaj akurat wymieszałam pastę z czarną farbą, żeby uzyskać ciemniejszy wzór. Następnie postanowiłam wykorzystać sposób Doroty na przestrzenny embossing - mokrą pastę posypałam pudrem do embossingu Stampendous w kolorze "Shabby Pink". A potem... mniej więcej trzy razy zmieniałam zdanie i nanosiłam na wypukły wzór to czarną farbę, to białe gesso, to metaliczną pastę ;) Wzór stał się przez to może mniej wyraźny, ale za to na pewno efekt jest bardzo oryginalny i byłby raczej trudny do powtórzenia ;) Takie właśnie eksperymenty powodują czasem uśmiech na mojej twarzy - kocham to w mediowaniu, że tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń ;) 
 


Ostatni produkt, o którym muszę wspomnieć, to folia transferowa firmy Ranger. Pisała już Wam o niej więcej Kasia w tej notce
Przyznaję bez bicia - zakochałam się od pierwszego wejrzenia i jestem absolutną fanką tego efektu. Złotą folią ozdobiłam miejscami brzegi tagów. Efekt jest obłędny i oczywiście trudny do pokazania na zdjęciach. 
 Miłego weekendu kochani!
Może akurat znajdziecie chwilę wolnego czasu na zapoznanie się z naszą ofertą Przedsprzedaży :) Ja mam już kilka typów. Uwielbiam tę formę zakupów, bo to świetna okazja do zamówienia bardziej nietypowych produktów, albo wysłania Marcie swojej listy marzeń ;)
Anai
 
Wykorzystane produkty:

1 komentarz:

ewinka Nowa pisze...

Piękne tagi :-)))

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)