Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 22 lutego 2016

Optymistyczny tag Kasi

Witam poniedziałkowo :) Na dobry początek tygodnia mam dla Was bardzo optymistycznego taga. Polubiłam ostatnią tą małą formę i coraz częściej gości ona na moim warsztacie.


Moją bazą jest gruby papier akwarelowy wycięty w kształt taga. Tło zrobiłam farbkami Dylusions, ale przygasiłam ich mocne kolory za pomocą tuszu Archival w kolorze coffee. Farby najlepiej rozprowadza mi się palcami, można wtedy idealnie łączyć i rozcierać ze sobą poszczególne kolory.
  

Tło pochlapałam jeszcze różnymi kolorami farbek Twinkling H2O's oraz moim ostatnim odkryciem - mgiełką Lindy's Stamp Gang w kolorze Frozen Jack Frost. Jest ona idealnie biała i dość kryjąca. Całość wykończyłam jeszcze białym markerem Sharpie.
  

Wszystkie elementy taga przykleiłam na kosteczkach 3D, bardzo lubię jak moje prace są mocno przestrzenne. Na koniec najważniejsze - napis ze Scrapińca pokryty białym puderem do embossingu.
  

Jeśli obawiacie się mediowania na dużych powierzchniach, to polecam poeksperymentować na tagach. Na pewno Wam się spodoba :)

Pozdrawiam,
Kasia
  
Wykorzystane produkty:
  

2 komentarze:

Marta Borowska pisze...

Super!!!!!!!!

elpimpi pisze...

Fajny! Świetne tło! :-)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)