Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Dziecięcy zestaw

Hej!
Czy Wam też zdarza się dostawać paski papierów w gratisie do zamówień? :) Ja ostatnio zostałam obdarowana dosyć hojnie paskami z kolekcji "Jak we śnie" oraz "Jak we śnie II" więc postanowiłam połączyć róż z niebieskim aby wykorzystać trochę moje zapasy. Powstał z tego taki oto dziewczęcy zestaw. ;)
  
  
Jako pierwszy powstał album. W sumie to miał być tylko album, ale jakoś tak się to wszystko rozbudowało. ;) Powstał przede wszystkim ze wspomnianych już wcześniej pasków, a także innych papierów z tym samych kolekcji, lecz znalazły się w nim małe elementy z papierów Echo Park "Bundle of Joy"
Okładkę stworzyłam używając jasnego papieru z kolekcji "Moja najmilsza". Przyozdobiłam ją cudnym napisem ze Scrapińca oraz przepięknymi kwiatami Wild Orchid Crafts, którym wprost nie umiałam się oprzeć robiąc ostatnie zamówienie. :D Znalazły się więc magnolie, róże, kwiaty wiśnie i maleńkie kwiatuszki sweetheart. Wszystkie kwiaty pokryłam odrobiną brokatu z kleju "Stickles" Rangera. ;)
Oczywiście całą kompozycję urozmaiciłam kokardkami ze sznurka woskowanego. 
 
  
Lubię dodawać w moich albumach akcent na sprężynie - nie lubię jej "surowego" wyglądu. Musem była więc różowa kokarda z metalową zawieszką. ;)
  
  
Aby Was nie zanudzać milionem zdjęć zrobiłam mały przekrój przez cały album. Album jest na tyle mały, że poza obklejeniem stron papierem specjalnie ich nie ozdabiałam. 
 
  
Z tych samych papierów i dodatków powstał też tag z życzeniami (by nie dawać zwykłej kartki). Jakoś tak ścinki pozostałe z albumu zmotywowały mnie do dalszego tworzenia. :)
  
   
W szafce zalegał mi też różowy papier z kolekcji "Kapuśniaczek MINI" więc postanowiłam skleić też pudełko. :D Kwiatowy motyw na papierze, którym okleiłam wieczko sprawił, że pudełko nie potrzebowało właściwie więcej ozdób, a pozostały jeszcze po sklejeniu albumu pasek wykorzystałam do zrobienia ozdobnej obręczy. ;)
I w taki oto sposób, spory stosik został zredukowany jedynie do jakichś ścinek, a ja zaoszczędziłam sporo całych arkuszy, gdyż nie musiałam odcinać z nich pasków aby wykonać niektóre elementy. ;)
A Wy jak wykorzystujecie gratisowe paski papieru z kolekcji Galerii Papieru? 
Buziaki! :*
Nats

Wykorzystane produkty:

2 komentarze:

Arleta pisze...

wszystko wspaniałe

mosia m. pisze...

Przepiękny zestaw!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)