Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 18 maja 2016

Kwietniowy Project Life Nats

Hej!
Już niedługo będziemy na półmetku roku więc Wasze albumy Project Life powinny się zapełniać wspomnieniami. ;) Jeśli chodzi o mój, jak zapewne wiecie idę swoim rytmem, chociaż z miesiąca na miesiąc przyłapuję się na tym, że robię coraz to więcej zdjęć. A skoro już o tym mowa zobaczcie mój kwiecień:
  

Tym razem, tak dla odmiany postawiłam na jasne i subtelne pastelowe kolory i w ramach testu koszulkę Design A od Becky Higgins. ;)
  

Na tej rozkładówce użyłam zarówno gotowych kart jak i ręcznie robionych. Za bazę tej konkretnej karty posłużył mi papier w kratkę z kolekcji "Sn@p Basics" Simple Stories. Całość ozdobiłam złotymi naklejkami MAMBI oraz enamel shapes WRMK.
  

Oprawiając zdjęcie z przygotowywania zeszłomiesięcznej inspiracji wykorzystałam naklejki z kolekcji "Carpe Diem", które cudnie się sprawdziły ;)
  


Za bazę do dwóch kolejnych kart posłużyły mi karty z zestawu Bo Bunny "Misc Me! Sweet Life". Karta z kwiatami wiśni od początku podobała mi się tak bardzo, że musiałam ją użyć i właściwie ja jej bazie oparłam całą kolorystykę tej rozkładówki. Z faktem, że karty w zestawie występują w rozmiarze 4x4 cale poradziłam sobie przycinając je nieco. ;) Dodałam tylko alfabet Jillibean Soup, trochę journalingu i stemplowania i karty ozdobiły się same. :D
  

Kartą przeznaczoną typowo do journalingu została karta z zestawu "Golden" Becky Higgins zawierającego karty 3x4 cale. Wyglądają wspaniale, chociaż fotografowanie ich nie należy do najłatwiejszych czynności ze względu na złotą folię, którą są pokryte. Przydały się także czarne naklejki MAMBI. ;)
  

Kolejna to także dzieło Becky, tym razem z zestawu "Be Fearless". Dodałam też złote brokatowe kółko z zestawu naklejek Maggie Holmes. 
 

Użyłam też kart większego formatu z edycji Golden, a do tego trochę serduszek Pebbles i stemplowania datownikiem. ;)
  
  
Słodkie ciasto borówkowe zyskało natomiast oprawę z karty do journalingu, którą przecięłam oraz drewnianych naklejek Pinkfresh Studio.
A czy Wy patrzycie na kwiecień przez pryzmat różowych okularów tak jak ja czy wolicie bardziej konkretne barwy? :D
Buziaki! :*
Nats
  
Wykorzystane produkty:
  

1 komentarz:

antilight pisze...

Przepiękne strony!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)