Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

niedziela, 4 września 2016

Wyniki konkursu instagramowego #scrapkinawakacjach

Witajcie Kochani!
Kilka dni temu skończyły się wakacje, a więc skończył się również nasz wakacyjny instagramowy konkurs, którego wyniki dziś chcemy Wam ogłosić.

Na początek jedna bardzo ważna informacja. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi i wzruszeni, że tyle z Was zadało sobie trud wzięcia udziału w konkursie. Zamieściliście pod naszym hashtagiem #scrapkinawakacjach kilkadziesiąt fantastycznych fotografii, urywków z Waszego życia, artystycznych ujęć, pięknych portretów, zdjęć uroczych i zabawnych - wybór był dla nas naprawdę szalenie trudny... Na ogół w tym miejscu pisze się, że chcielibyśmy nagrodzić wszystkich, ale niestety nie możemy... natomiast my pomyśleliśmy sobie: "A właściwie dlaczego nie?!" :D
 
Dlatego teraz, zanim ogłosimy zwycięzców, mamy informację dla wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie - jeśli braliście udział w konkursie i Wasze zdjęcie (lub zdjęcia) można znaleźć pod hashtagiem #scrapkinawakacjach, oraz prześlecie do nas maila na adres marta@scrapki.pl podając w nim swój nick z Instagrama, to otrzymacie od nas kod rabatowy uprawniający do 10% zniżki na Wasze najbliższe zakupy w sklepie scrapki.pl :) (Dokładne zasady wykorzystania bonu będą załączone w mailu zwrotnym) Chcielibyśmy w ten sposób WSZYSTKIM Wam podziękować za to, że jesteście z nami i że razem z nami tak wspaniale się bawiliście tego lata :)

A teraz już nie przedłużając - zwyciężczynią naszego konkursu #scrapkinawakacjach (edycja 2016 :)) za cudownie klimatyczne zdjęcie z przepięknym cytatem, z którym w pełni się utożsamiamy, zostaje...

 chocolatestoptemptingG R A T U L U J E M Y ! ! !
Przypominamy, że nagrodą główną w naszym konkursie jest dowolnie wybrany core kit - duży zestaw kart od Becky Higgins, który sprowadzimy na specjalne zamówienie zwyciężczyni - i to już niebawem, bo w najbliższy czwartek startuje nasza pierwsza powakacyjna przedsprzedaż, czyli czas, kiedy spełniamy Wasze scrapowe marzenia :)

Zgodnie z zasadami naszego konkursu przyznaliśmy także trzy wyróżnienia - autorkom tych zdjęć wyślemy zestawy kart Project Life o wartości ponad 60zł każdy.
A wyróżnienia otrzymują od nas...

scrapartbybeta

 
 paulina.wa


oraz
gosiamachynia

 
Jeszcze raz bardzo serdecznie Wam dziękujemy za udział w konkursie, pamiętajcie, aby napisać do nas w sprawie rabatu na zakupy oraz Waszych nagród na mail marta@scrapki.pl, a my w najbliższym czasie postaramy się jakoś pięknie wykorzystać wszystkie zdjęcia, które zgłosiliście do konkursu - dojrzewa już w naszych głowach pewien plan ;)

Miłej końcówki weekendu Wam życzymy i pozdrawiamy serdecznie
Zespół Scrapki.pl
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)