Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 23 listopada 2016

Kartka z shaker boxem

Hej!
Czy czujecie już powoli nadciągający świąteczny klimat? Ja jak do tej pory czułam bardzo, aż do tego tygodnia kiedy termometr pokazał 15 stopni. Dlatego więc stwierdziłam, że tak dalej być nie może (to znaczy, pogoda jak najbardziej niech zostanie :D) i postanowiłam znów wprowadzić się w świąteczny klimat.
  

Chociaż w tym roku jeszcze typowych zimowo-światecznych zakupów jeszcze nie robiłam postanowiłam wykorzystać resztki z zeszłego roku. W ruch poszły więc papiery UHK Gallery, Lemoncraft oraz Galerii Papieru, które po docięciu potraktowałam tuszem Distress w kolorze "Vintage Photo".
 

Od dawna marzyłam o kartce z shaker boxem, ale jakoś zawsze brakowało mi odwagi i bałam się, że coś zepsuję. Więc gdy układając kompozycję po raz setny nie byłam zadowolona z efektu postanowiłam wyciąć koło w bazie i... efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania! :)
Jeśli chodzi o samego shaker boxa to wykonałam go z koszulki do Project Life, w której niestety podarła i pogniotła mi się jedna kieszonka, a że żal mi było wyrzucać postanowiłam zatrzymać ją na lepsze czasy.  :) Folijkę wypełniłam brązowymi, złotymi i srebrnymi cekinami.
 

Tytuł powstał z tekturki i złotych naklejek MAMBI...
 


... a pozostając w temacie tekturek i złota wykorzystałam także tekturkę z igłami sosny ze Scrapińca, którą potuszowałam tuszami Distress: najpierw "Antique Linen", a potem jeszcze "Old Paper" aby wzmocnić efekt, Do tego dodałam czerwoną wstążkę, złoty dzwoneczek i biały sznurek.
W efekcie powstała kompozycja prosta, ale wydaje mi się, że dosyć efektowna. :) Dodatkowo potrząsając kartką aby poruszyć cekinami, dzwoneczek wydaje piękny dźwięk.  :)
Mam nadzieję, że zainspirowałam Was trochę świątecznie.
Buziaki! :*
Nats

Wykorzystane produkty:

3 komentarze:

IWA pisze...

Ślicznotka!

Martushkowo pisze...

Raju, mega! Już wiem co kiedyś zrobię z koszulkami do PLa :)

Olga Kolov pisze...

Wonderful!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)