Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 7 listopada 2016

Mała modelka :)

Hej!
Powiem Wam, że zupełnie nie poznaję siebie. Jeszcze chyba się nie zdarzyło abym tak długo nie zrobiła żadnego LO'sa. Toż to przecież przeszło dwa miesiące!
Wstyd i hańba, można by powiedzieć. :D
Ale spokojnie, już się rehabilituję i dlatego dzisiaj mam Wam do pokazania moje pierwsze LO z aż trzema zdjęciami.Tym razem moją modelką została słodka Laura. ;)
Całość kompozycji oparłam głowienie o dodatki używając minimalną ilość papieru (w tym wypadku różu z bloczka Pink Paislee "Citrus Bliss"). Od jakiegoś czasu podobają mi się takie proste (ale niekoniecznie mało pracochłonne) layouty więc stwierdziłam, że czas najwyższy spróbować.
 


Za tytuł posłużyła mi transparentna naklejka, którą uzupełniłam serduszkiem z zestawu naklejek "Life in Color" Simple Stories i mała gwiazdka z zestawu Crate Paper "Snow and Cocoa". Nad i pod kompozycją umieściłam też odbitki ze stempelków rolowanych Dear Lizzy.
 

Boki kompozycji wykończyłam złotą taśmą washi w pionowe paski Little B. Po prawej stronie dodałam też naklejkę transparentną z zestawu "Posh" Simple Stories...
 

... a po lewej stronie kwiaty z zestawu die cutów i oszukanego ćwieka z kolekcji "Posh" Simple Stories oraz enamel dotsa. ;)
 

Prawy dolny róg dodatkowo wzbogaciłam o napis z zestawu naklejek "Carpe Diem".
Mam nadzieję, że takie proste kompozycje przypadną Wam do gustu, bo ja je bardzo polubiłam. ;)
Buziaki! :*
Nats

Wykorzystane produkty:
 

4 komentarze:

Martushkowo pisze...

Takie jasne scrapy to coś, czego chcę w najbliższym czasie spróbować :)

Sylwia Butza pisze...

Cudne.

KreatywnaTV pisze...

Dla mnie super! :)

Arleta pisze...

świetnie wyszło modelka śliczności

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)