Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 30 grudnia 2016

Pożegnanie Anai

To nie jest łatwy w pisaniu post... :) 
Czym jest dla mnie sklep scrapki.pl? Wspaniałą przygodą, która trwała nieprzerwanie ponad 6 lat... Od samiutkiego początku - aż do dziś. To wyjątkowy sklep, który zawsze miał wyjątkowo utalentowane DT i przesympatyczne właścicielki. I wierzę mocno, że będzie takim sklepem nadal, a nowa właścicielka - Asia - wniesie od nowego roku nową energię, pomysły i wspaniale pokieruje tym "okrętem" dalej. 
Nauczyłam się tutaj bardzo dużo, nawiązałam świetne znajomości, miałam okazję brać udział w różnych fajnych wydarzeniach - w tym także poznawać Was na scrapkowym stoisku na zlotach :) To był naprawdę świetny czas i ogromnie trudno było mi podjąć decyzję, że ma się skończyć... 
Ale wiem, że już na to pora.
Przede mną nowe wyzwania i przygody, czas zmian - których zwyczajnie bardzo już potrzebuję :) 

Na koniec chciałam przygotować coś wyjątkowego, ale też i osobistego. A że jestem akurat w trakcie urządzania sobie małej "galerii" na jednej ze ścian - pomyślałam o bardzo "mojej" literce "A", która zawiśnie między innymi (moimi i nie tylko) pracami. I będzie właśnie pamiątką przypominającą mi o tej wspaniałej przygodzie. Trochę (jak to zwykle u mnie bywa ;) ) z przesłaniem - "łap chwile, bądź odważna, kochaj!"
Nie będę się rozwodzić nad technikaliami :) Na końcu notki znajdziecie filmik pokazujący krok po kroku, jak ozdobiłam tę tekturową literkę. 
A ja gorąco zapraszam Was do śledzenia mojego bloga - anai.pl. To tam znajdziecie kolejne moje prace i (zapewne będzie ich coraz więcej ;) ) filmiki. Znajdziecie tam też na pewno informacje o warsztatach, których planuję prowadzić coraz więcej :) 

Dziękuję Wam bardzo :)
Marcie - za wszystko - za zaufanie, wspaniałą współpracę, ale też przyjaźń i setki przegadanych godzin. 
Dziewczynom z DT za ich piękne prace, cudowne osobowości, oryginalność i kreatywność. Bardzo byłam dumna, że mogę z Wami pracować! :) 
I dziękuję także Wam - klientom sklepu, czytelnikom bloga - to dzięki Wam ta moja przygoda mogła się tak wspaniale rozwijać przez te kilka lat.
Do zobaczenia - w internetach, na zlotach, w kreatywnych miejscach! Ja na pewno będę nadal na scrapkowe stoisko zaglądać z ogromną przyjemnością :)

Dość gadania! :) Wspomniana literka do powieszenia na ścianie wygląda tak:A tutaj filmik, na którym możecie zobaczyć jak powstawała:


Ściskam Was gorąco :) I życzę wszystkiego, co najwspanialsze na Nowy Rok!
Anai

Wykorzystane produkty:

3 komentarze:

nats pisze...

Cudowna jest! Aniu, wszystkiego co najlepsze w realizacjidysz nowych wyzwań i planów! :*

mamajudo pisze...

Aniu, literka piękna! Dziękuję Ci za te wspólne chwile w scrapkowym dt ♡ Powodzenia we wszystkim, co zamierzasz :-)

anai.pl pisze...

Magda, Natalia, dziękuję Wam bardzo! Ściskam gorąco, trzymam za Was kciuki i kibicuję :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)