Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 28 lipca 2017

"Odrywamy talenty"- Magda M

Witajcie Scrapkowicze!
Dziaisj chcemy zaprosić Was do dłuższej lektury w ramach naszego cyklu "Odkrywamy talenty" Dzisiaj naszym gościem jest Magda M

Nazywam się Magdalena Mańk jestem studentką pedagogiki, na co dzień uczę się i mieszkam w Białymstoku, ale pochodzę z Legionowa. Niezmiernie mi miło, że mogę być gościną projektantką na blogu Scrapki.pl J

Od kilku lat tworzę prace w technice scrapbooking i cardmaking. Wszystko rozpoczęło się bardzo niewinnie - od wykonywania kartek okolicznościowych dla przyjaciół. Z czasem odkryłam słowo scrapbooking, potem pierwsze specjalistyczne sklepy i profesjonalne produkty. Aż do dziś, czasu, kiedy nie wyobrażam sobie życia bez tworzenia. Uwielbiam proces twórczy, jest to moment, kiedy zupełnie odcinam się od rzeczywistości, liczy się tylko to, co przede mną, kartka, klej, nożyczki. Nie boję się twórczych wyzwań, oprócz powszechnych albumów, kartek, notatników oraz exploding boxów robiłam ozdobne ramki, weselne skrzynki na koperty, opakowania na słodkie upominki a nawet okładki do książek.
Najbardziej lubię styl shabby chic delikatne jasne kolory, najpełniej oddają moją romantyczną naturę. Staram się nie ograniczać do jednego stylu ani techniki Eksperymentuję oraz więcej z drewnem oraz innymi materiałami.
Inspiruje mnie miejsce, w którym mieszkam, czyli Podlasie, bliskość natury sprawiła, że moim ulubionym dodatkiem przy tworzeniu prac są motywy roślinne oraz kwiaty, które od niedawna tworzę z foamiranu. 

Moim celem jest dalsze rozwijanie swoich umiejętności i odkrywanie nowych technik.Od lipca 2015 roku prowadzę fanpage na Facebooku, gdzie serdecznie zapraszam.

Mam nadzieję, że w moich pracach zobaczycie zamiłowanie do rękodzieła

Pozdrawiamy serdecznie 

Zespół Scrapki.pl i Magda M.

1 komentarz:

AniaTworzy pisze...

piekne prace :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)