Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

           

Design Team

Z wielką radością przedstawiamy Design Team 2016 sklepu scrapki.pl. Ogromnie się cieszymy, że udało nam się zgromadzić w jednym zespole tak wiele różnorodnych stylów i ciekawych osobowości świata polskiego scrapbookingu. Mamy nadzieję, że w tym roku zaserwujemy Wam dzięki nim mega dawkę inspiracji do twórczej scrapowej pracy :) Znajdziecie u nas różnorodność form, stylów, kolorów, narzędzi i materiałów. Zaglądajcie tu i scrapujcie razem z nami!


Scrapbookingiem zajmuję się od grudnia 2007 roku, ale tak naprawdę od dzieciństwa zajmowałam się różnego rodzaju rękodziełem. Kocham papiery, błyskotki, różne media, lubię też surowość tektury, wszelkiego rodzaju metalowe dodatki i materiały. Szczególny jednak nacisk w swoich pracach kładę na wyrażanie emocji i kolory. Lubię łączyć różne style, mieszać techniki, dodawać nowych "smaków" - i nie dotyczy to tylko scrapbookingu :) 

Uwielbiam testować nowe materiały, preparaty i ozdoby. W moich pracach błyskotki w stylu glamour przeplatają się z cięższym "brzmieniem" na granicy grunge'u; pojawiają się postarzenia, przedarcia i przeszycia, intensywne kolory ustępują miejsca delikatnym pastelom i odwrotnie, a wszystko to staram się doprawić szczyptą cytatów (muzycznych i nie tylko).

Scrapbooking stał się dla mnie okazją do wyrażania siebie, do utrwalania wspomnień, ale też do obdarowywania innych ludzi wytworami moich własnych rąk. Szalenie cenię sobie to, że mogę od czasu do czasu oderwać się od szarej rzeczywistości i zatopić w kreatywnym świecie papierów i błyskotek, gdzie nie ma w zasadzie żadnych granic - poza naszą wyobraźnią! :)
  
art-dorota.blogspot.co.uk

Swoją przygodę ze scrapbookingiem zaczęłam od albumu dla przyjaciółki 5 lat temu. Po roku oglądania blogów zapragnęłam swojego własnego, nie tyle żeby pokazywać komuś co robię, ile dla siebie samej na dokumentowanie swoich poczynań. Nigdy nie pomyślałabym, że ktokolwiek zajrzy na tego bloga, a kiedyś sama będę inspirować innych i prowadzić warsztaty. Całe życie uczę się, poznaję nowe techniki i cieszę się z każdego małego sukcesu. Mam nadzieję, że moja współpraca ze Scrapki.pl przyniesie dla klientów i fanów sklepu coś dobrego z mojej strony, że będę mogła służyć pomocą, a moje prace będą Was inspirować i motywować do działania :)
 
ja-majka.blogspot.com

Scrapuję już ponad sześć lat, wcześniej zajmowało mnie malowanie na szkle, ceramice oraz inne "twórcze" projekty. Scrapowanie daje mi wolność w myśl zasady "sztuka to jedyny sposób na ucieczkę bez opuszczania domu". Kocham prace mediowe, pełne drobiazgów i zaskakujących dodatków. Uwielbiam prowadzić art journal, w którym ujmuję wszystkie przemyślenia i emocje.

Kocham także czytać, śpiewać, bardzo lubię pracę z dziećmi, uwielbiam zaszczepiać w najmłodszych pasję do tego, co ja sama cenię. Lubię wypoczywać na łonie natury, skąd czerpię siłę, spokój i inspirację. Nienawidzę lenistwa, niechlujstwa, głupoty oraz powyginanych od kleju kartek :)

www.kasiabogatko.com

Moja przygoda ze scrapbookingiem zaczęła się od przygotowania kartek świątecznych dla rodziny i przyjaciół. Jednak dopiero scrapy zatrzymały mnie na dłużej i całkowicie pochłonęło mnie to hobby. Bardzo lubię zabawy z mediami, warstwami, teksturami. Cały czas się uczę, lubię odkrywać nowe techniki i produkty. Chciałabym „odczarować” media, pokazać, że nie należy się ich bać i każdy może spróbować tej techniki.

mamajudo.blogspot.com
 
Jak się zaczęła moja przygoda z papierem? W 2008 roku zaglądałam na pewne forum o rękodziele i natknęłam się tam na albumy Agnieszki-scrappassion. Tak bardzo mi się spodobały, że zamarzył mi się taki jeden jako prezent dla mojej najstarszej córki na I Komunię św. Ale Agnieszka na moje zapytanie odpowiedziała mniej więcej tak: Masz jeszcze rok czasu, zdążysz się nauczyć i zrobić sama :)
I tak się zaczęła moja przygoda ze scrapbookingiem i z kartkowaniem. Nie muszę oczywiście dodawać, że jestem Agnieszce dozgonnie wdzięczna, prawda? :)
Kocham robić kartki i różne drobiazgi z papieru. Uwielbiam ręczne przeszycia, proste linie, kwiatki, ramki i kolory pastelowe. Zdarza mi się jednak nieco odejść od ulubionych materiałów i kolorów. Ale to rzadko ;)
Co lubię poza tym? Jazdę samochodem, fotografię, śpiew, książki i filmy sensacyjne oraz thrillery. Ciszę. Ketchup. I sernik. Niekoniecznie razem, choć rodzina twierdzi inaczej ;) Nie cierpię plotek, obgadywania i nudy. Oraz salcesonu i flaków.
  
simplevariations.blogspot.com

Moja przygoda ze scrapbookingiem zaczęła jakieś 2 lata temu i już na etapie "podglądania" bardzo mnie to wszystko fascynowało. Zaczynałam od kartek z mnóstwem kwiatów i raczej małych form, ale wkrótce moje serce całkowicie podbiły czyste i proste LO'sy i mimo że zdarza mi się jeszcze czasem popełnić coś bardziej "na bogato" zawsze powracam do białego tła, na jakim zazwyczaj tworzę scrapy :)
Na co dzień jestem studentką już 3-ciego roku filologii angielskiej o specjalizacji kulturoznawczo-tłumaczeniowej :) Oprócz scrapbookingu uwielbiam ciepło (jestem strasznym zmarzluchem :D), białą czekoladę, eksperymenty w kuchni i fotografię ;)
  
worqshop.pl

Mam na imię Kasia. Scrapbookingiem z większymi i mniejszymi przerwami zajmuję się od ponad 8 lat, w tym czasie współpracowałam z wieloma firmami, moje prace pojawiały się na targach oraz na łamach międzynarodowych publikacji, a ja… ciągle czułam się przytłoczona rosnącą ilością gadżetów i drobiazgów, chciałam przemycić trochę minimalizmu do moich zabaw z papierem i szukałam formy dokumentowania wspomnień idealnej dla siebie. Odkryłam Project Life i przepadłam- od 3 lat prowadzę albumy, a od ponad roku kieszonkowy scrapbooking zdominował moje papierowe prace. W tej formie łączę pasję do dokumentowania wspomnień oraz robienia zdjęć i staram się zarażać nią innych na moim blogu.