Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

sobota, 15 lutego 2014

Tydzień Inspiracji - MUZYKA - odsłona 1

Witajcie Kochani,
połowa miesiąca za nami, a zatem - czas na nasz scrapkowy Tydzień Inspiracji :) W tym miesiącu słowem, które będzie nas inspirować i wokół którego powstały prace naszego Design Teamu jest słowo "MUZYKA". Prawda, że piękne? Bardzo jesteśmy ciekawi, co Wam w duszy gra ;)
Na Wasze prace przygotowane na to wyzwanie będziemy czekali do 23 lutego do północy. Nagrodą dla zwycięzcy wyłonionego w głosowaniu naszego DT jest bon na 50zł do wykorzystania w sklepie scrapki.pl, a dla dwóch osób, które wylosujemy spośród biorących udział w zabawie, przygotowaliśmy nagrody-niespodzianki :) Można zgłosić dowolną ilość prac i przy okazji przypominamy, że jeżeli praca powstanie z użyciem naszych materiałów, możecie ją równocześnie umieścić w naszej Gościnnej Galerii - tutaj.
A pierwszą muzyczną pracę w tym Tygodniu przygotowała dla nas nasza Gościnna Projektantka Lutego - Justyna, znana także pod nickiem Szydełkiem w Oko.


Muzyka kojarzy mi się oczywiście z ulubionymi piosenkami, które towarzyszą mi podczas tworzenia oraz ważnych momentów  w moim życiu.


Ostatnio najczęściej scrapuję swoje ślubne zdjęcia, więc nie mogło się obejść bez piosenki Elvisa Presleya "Love Me Tender", która właśnie z tą uroczystością mi się kojarzy. Przy tej piosence tańczyliśmy swój pierwszy taniec i dlatego jej tytuł zagościł na ślubnym LO :) 


Wykorzystałam papiery m.in. z kolekcji Pink Paislee "Parisian Anthology" oraz z "Małej Czarnej" Studio 75. Nie mogło także zabraknąć nutek (na papierze i taśmie washi) - nieodłącznego symbolu muzyki.


Pozdrawiam Was bardzo serdecznie
Justyna

A oto lista wykorzystanych materiałów ze sklepu scrapki.pl:

2 komentarze:

Unknown pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Unknown pisze...

Prześliczna praca! Zdjęcie pięknie się komponuje:)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)