Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 15 listopada 2010

KONKURS i NOWOŚCI - stemple Tim Holtz i Wendy Vecchi, kolekcja Fancy Pants, kwiaty i glimmery

Zaczynamy tydzień dobrymi informacjami :)

Nadszedł czas na kolejny konkurs - tym razem będzie to konkurs związany z pisaniem recenzji w sklepie scrapki.pl.

Jakie są zasady? Całkiem proste. Jeśli dokonałaś zakupu w sklepie scrapki.pl, napisz recenzję dla dowolnego produktu. W losowaniu nagrody będzie brała udział każda recenzja - zatem jeśli napiszesz np. dwie recenzje, będziesz mieć dwa razy większą szansę na wygraną. Na pewno zapytacie teraz - a co, jeśli jeszcze nic nie kupiłam w sklepie? Nic straconego - czasu na dokonanie pierwszego zakupu i napisanie recenzji są aż dwa tygodnie!

Spośród wszystkich napisanych w sklepie scrapki.pl w dniach 15-29 listopada recenzji rozlosujemy dwie nagrody :

2. zestaw świąteczny My Mind's Eye Holly JollyRecenzje pisze się bezpośrednio w sklepie scrapki.pl - pod każdym produktem jest czerwony przycisk "napisz recenzję" - należy zalogować się na swoje konto w sklepie i kliknąć  ten przycisk. A następnie napisać recenzję.

Losowanie odbędzie się  30 listopada.
Powodzenia :)

Druga dobra informacja to kolejne nowości w sklepie - tym razem cudna, pełna serduszek i uczuć kolekcja Fancy Pants Love Birds. Papiery są dwustronne - większość z nich z jednej strony ma piękne kompozycje, a z drugiej bardziej stonowane tła. Linię uzupełniają papiery do samodzielnego pocięcia na paski i kwadraciki oraz naklejki w dwóch wersjach - kwadracikowej i elementowej.


Sklep wzbogacił się o kolejne 11 kolorów preparatów Tattered Angels - Glimmer Mistów, Glimmer Glam i Glimmer Glaze oraz uzupełnione zostały zapasy. Łącznie dostępnych jest teraz od ręki 69 różnych kolorów!

Wreszcie dotarły do nas długo wyczekiwane stemple - Tima Holtza i Wendy Vecchi - dwojga wspaniałych designerów. Na półkach sklepowych znajdziecie łącznie:
- 23 rodzaje zestawów stempli Tima Holtza, w tym najnowsze wzory, pokazywane na ostatnim CHA - jest to premiera tych stempli w Polsce!

- 7 zestawów stempli niesamowitej Wendy Vecchi - również najnowsze wzory prezentowane na ostatnim CHA - i także jest to premiera tych stempli w Polsce!

- pojedyncze, niezamontowane stemple Wendy Vecchi i Stampers Anonymous.

Oferta dostępnych w sklepie kwiatów Prima powiększyła się o nowe kolory hortensji i Petunie:

Zapraszam serdecznie do bliższego przyjrzenia się nowościom w sklepie scrapki.pl
i uczestnictwa w naszym recenzyjnym konkursie :)
Tusia

1 komentarz:

KOLOROWY ptak pisze...

Zaraz się popłaczę! Tyle cudowności, a ja z pustą sakiewką jestem... To już jest uzależnienie! Nic będę musiała pasa przycisnąć :) bo nie potrafię oderwać wzroku od nowych stempli :)

Pozdrowienia

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)