Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

           

sobota, 11 czerwca 2011

Lille - Real Adventure

FINN_SIGGIE

Moja kolejna „przygoda” z 7 Gypsies - „Lille” to scrap w stylu, który ćwiczę z tymi papierkami już od jakiegoś czasu. 


Powyższa praca to pogranicze „biurowości”, śmieciowości, starych ksiąg rachunkowych okraszonych sporą dawką inspirujących pamiątek z podróży: taki zestaw idealnie zgrywa się taśmami klejącymi (zwłaszcza tymi firmowymi od 7 Gypsies lub popularnymi „papierówkami” od Tima Holtza) oraz odrobiną tuszu, tym razem popartym jeszcze odrobiną „rozlanej farby” - Tattered Angels Glimmer Mist „Marmalede”.
Podziwiam szczerze nastrojowość i konsekwencję tej kolekcji – nie przestaje mnie ona inspirować, choć przecież „znamy się” nie od dziś! Polecam szczerze pracę z tymi wzorami – doskonała twórcza zabawa!

Finnabair


 * * *

Dziś nasz post na tym się nie kończy :) Otóż nasza projektantka - Finnabair, której kolejną inspirującą pracę macie okazję dziś podziwiać, została wybrana do Zespołu Projektowego firmy Prima na ten rok! To wielkie wyróżnienie i osiągnięcie. Gratulujemy serdecznie Finn!!!


Polska ma bardzo silną reprezentację w DT Prima - poza Finn, na rok 2011 projektantkami zostały ponownie Karola Witczak, która do niedawna projektowała także dla naszego sklepu oraz po raz pierwszy Anna Maria, która w maju była naszą Gościnną Projektantką! Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy! A ja osobiście jestem bardzo z Was dumna i ogromnie się cieszę z Waszych osiągnięć. I jeszcze mam to wielkie szczęście każdą z Was znać osobiście. xoxo

Tusia

5 komentarzy:

KOLOROWY ptak pisze...

WOW! świetny scrap! jeszcze raz gratuluję wszystkim dziewczynom wstąpienia do DT Primy!

cat lacigale pisze...

such a wonderful collection of papers ! I love it so much too ! Congrats Finn, it's just amazing !

Karmeleiro pisze...

fantastyczny scrap! świetne kolory i te szpilki!!

Ayeeda pisze...

Fantastyczny!!! Gratuluję serdecznie wszystkim dziewczynom tak wspaniałych osiągnięć! Tez jestem dumna z tak silnej reprezentacji naszych polskich projektantek:)

Kasia pisze...

Genialny layout! Fantastyczna kolekcja wykorzystana w fantastyczny sposób. Jestem zauroczona tymi szpilkami :)

Gratuluję Dziewczynom takich wspaniałych osiągnięć!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)