Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 16 sierpnia 2011

Liftujemy prace z galerii sklepu na flickr

BETIK_SIGGIE


Odkąd zobaczyłam ramki Makówki nie mogłam się ich pozbyć z pamięci...:) Uwielbiam wszelkiego rodzaju "kurzołapacze" dlatego też postanowiłam wybrać jedną z tych pięknych ramek do zliftowania. Padło na wersję miodową... choć i pozostałe wersje kolorystyczne są piękne:)Jednak mocne kontrastowe zestawienia to nie jest coś w czym czuję się najlepiej więc postanowiłam ramkę przerobić na "swoją modłę" oczywiście przy zachowaniu ogólnego układu i kompozycji.
Tak więc mam swoją ramkę... Jest w klimacie, który jest mi zdecydowanie bliższy... Drewniana ramka została delikatnie pobielona a następnie lekko potuszowana tu i ówdzie natomiast środek to Books – jeden z moich ulubionych papierów z kolekcji Crate Paper Emma's Shoppe oraz jeden z die-cutsów wyciętych z tego arkusza. Dacie wiarę, że to materiały z dziecięcej kolekcji?? Tak naprawdę sięgnełam po nią widząc prace innych, sama dość obojętnie przechodziłam koło niej... jednak od momentu, kiedy dostałam ją w swoje ręce zakochałam się w niej bez pamięci:)


Ale wracając do tematu.... Moja ramka jest pełna tego co lubię: są przeszycia, tuszowanie, poszarapane brzegi, koronki (również delikatnie muśnięte tuszem), tiul ostatnio używany przeze mnie nagminnie i oczywiście kwiaty... Bez nich trudno mi się obejść:) Uwielbiam wszystkie... i te gotowe i szydełkowane, i wycinane.


Chociaż moja ramka jest "moja" to myślę, że z ramką Makówki łączy ją nie tylko układ i kompozycja ale też temat – jej ramka mogłaby z powodzeniam być prezentem z okazji ślubu, moja chyba też, nawet pomimo braku napisu:) Przyznać muszę, że jak przy liftach męczę się bardzo, to ten akurat sprawił mi wiele frajdy.

Betik

A oto użyte przez Betik produkty:

A Makówka otrzymuje od sklepu scrapki.pl bon do zrealizowania przy najbliższych zakupach. Gratulujemy :)


2 komentarze:

Magda Matraszek pisze...

jak zawsze piękna praca Betik!

Mimowolne Zauroczenia pisze...

Betik-prześliczna ta liftowa ramka, choć oryginał też piękny.

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)