Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

czwartek, 15 grudnia 2011

Echo Park Paper - świąteczne kartki w niebieskościach

BETIK_SIGGIE

Moje dzisiejsze kartki są troszkę bardziej pracochłonne niż te, które pokazywałam ostatnio... ale tylko troszkę. Wykorzystałam tu całą "dobroć inwentarza" jaką niesie ze sobą kolekcja.


Motywem przewodnim jest kolor niebieski... pewnie mało świąteczny ale co tam. Obie kartki (tradycyjnie już oszronione) składają się z wielu warstw... niebieskich ma się rozumieć:)


Można tu spotkać piękne chipboardy...  choćby dekoracyjną ramkę, którą dodatkowo pokryłam skrzącym się delikatnie brokatem. W takim wydaniu stanowi doskonałe tło i miejsce dla wyeksponowania cudnej tekturowej bombki, której dowiązałam kawałekj sznurka.Poza tym gaza, poszarpane brzegi oraz przeszycia maszynowe.. to wszystko sprawia, że kartka ma troszkę starociowy rys.

Druga kartka posiada już małe odstępstwa kolorystyczne w postaci czerwonego czy zielonego akcentu. Obie barwy są jednak bardzo delikatne i pięknie wtapiaja się w moje niebieskości. 
Całość zamknęłam w niestandardowych kształtach i po raz kolejny wielu warstwach stworzonych za pomocą papierów, karty do journalingu, naklejek oraz chipboardów.Nie zrobiłam w tym roku zbyt wielu kartek świątecznych ale te wykonane za pośrednictwem Season's Greetings są jednymi z moich ulubionych.

Betik

Użyte materiały:

1 komentarz:

basiasz80 pisze...

Betnik fajną kompozycje na tych kartkach
stworzyłaś.

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)